Dotaz

Dobrý den.

Ráda bych se zeptala na nemoc zvanou polyneuropatie. Přítel má cca 1 rok brnění v plosce nohy a ruce na pravé straně. Příčina se nenašla a ma symptomatickou léčbu. Dle EMG jemný nález. Byl i na gastroenterologii vzhledem k problémům v žaludeční oblasti jako pálení žáhy, ztizenemu polykání a jiným nevolnostem. Vysetreni nic neprokazalo, krev v pořádku. Co myslíte, že by mohlo pomoci, případně jak může psychosomatika přítele ovlivnit takto jeho zdraví? Děkuji Petra

Odpověď

Dobrý den,

je jednoduché se problémů úplně zbavit, není to nic vážného, ačkoliv to lékaři neumí léčit. Ale musí chtít váš přítel sám, proto prosím ať napíše do poradny sám, velmi ráda ho nasměruji.

Je mi jasné, že se vám to nelíbí, ani mně se nelíbilo, když mi jednou můj učitel řekl, ať se starám o sebe a nepáchám dobro 😀 Pro vás je program Jak mít zdravou rodinu, je jen pro ženy a ukazuje způsob, jak být skutečnou léčitelkou svému muži a dětem.

Nebo se podívejte na kurz Žena je láska, tam najdete, jak žensky podpořit svého muže, aby aktivně fungoval, třeba i v péči o své zdraví.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře