Dotaz

Dobrý den,

je mi 35 let a byl mi při hysteroskopii zjištěn polyp na vaječníku a čeká mne operace. Nejsem z toho nijak nadšená a ráda bych našla alespoň příčinu mého problému. Předcházelo mu vynechání menstruace a po návštěvě lékařky zabývající se holistní medicínou a provedení osobní konstelace se menstruace dostavila, ale v hodně silné míře. Myslela jsem a doufala, že moje zvětšená děložní sliznice si dala říct, ale dle následného ultrazvuku bohužel. Poté jsem podstoupila hysteroskopii a byl objeven velký polyp, který ambulantně nešel odstranit. Měla byste pro mne nějakou radu, kterou bych mohla využít dále? Vím zhruba o co se jedná, ale ráda bych si byla více jistá – moc předem děkuji.

Mějte se krásně, Zdena

Odpověď

Dobrý den,
jako první bych vám ráda napsala, že od přírodní léčby očekáváme to stejné jako od chemické. Jedna návštěva, jeden rozhovor, jeden “lék” a člověk je vyléčen. Bohužel (já říkám bohudík) to tak nefunguje. Přírodní léčba trvá déle a to proto, že člověk musí pochopit a následně změnit vzorce chování, díky nimž jejich nemoc vznikla. A to trvá. Podle čínských mistrů trvá přírodní léčba tak dlouho, jak nemoc vznikala. Takže léta. Naše zkušenost je ale pozitivnější, protože máme k dispozici mnoho přírodních léčivých a dost silných produktů, které přírodní léčbu urychlí. O přírodním léčení si přečtěte tento článek.
O podobném problému najdete i tady.
Moc nerozumím, jakou radu žádáte, když už jste po odstranění dělohy a čeká vás další operace. Rozhodla jste se pro zbavení se problému rychlou cestou, ta také někdy může fugnovat, ale pouze potud, dokud člověk pochopí, proč se mu tak stalo. Ráda vám udělám placený rozbor (1000,-), kde příčinu najdu. Protože se polyp týká ženských orgánů, v každém případě vypovídá o nějakém problému ve vašem ženství, a tak určitě bude pro vás i některý z ženských programů – buď rychlokurz Žena je láska nebo roční KLUB Žena je láska. Tam příčinu toho, proč to máte, najdete sama – i cestu ven.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?