Dotaz

Dobrý den, chci pomoci bratrovi,má potíže se žaludkem, játry, protože vypije přes víkend dvacet piv a ty ještě prokládá slivovicí. Asi se tak zbavuje psychického tlaku od své ženy. Napije se a asi dostane kuráž jí to vrátit (ona ho ponižuje a zesměšnuje, když je střízlivý) hodí se ti dva k sobě vůbec? On takový nebyl za svobodna. Ráno někdy zvrací, já se mu snažím pomoci (mám kurz reiki 2) ale lze potpořit i bylinkami. četla jsem tu, o energetické matce což ona může býta měl by se od ní odpoutat, co mu (mi) radíte?

Odpověď

Dobrý den,
oba se potřebují a vzájemně si dávají přesně to, co je pro ně nejlepší. Rozhodně je jisté, že nikdo jiný ani vy nevyřešíte nic za ně. Z vaší strany je to zbytečná aktivita, která nebude rozhodně oceněna ani jimi, ani vám nepřidá. NEMŮŽETE ZNÁT VŠECHNY SOUVISLOSTI. Neberte si, co vaše není 🙂 Každý má svůj čas k pochopení a řešení a jim zřejmě ještě nenastal, ale tak je to dobře pro ně. Až nastane, určitě si zařídí své vztahy a svůj život, jak budou potřebovat, začnou řešit z té strany, ze které budou chtít. Rozhodně bych se zdržela rad typu zůstat či opustit, pokud o to druhý nestojí. Nabídnout radu, pomocnou ruku, to ano. Přijmeš, nepřijmeš… To už není moje (vaše) věc. Pak už by to bylo „páchání dobra“ a to se nikomu nemůže vyplatit! A promiňte, že to tak řeknu – obzvláště lidé, kteří prošli několika kurzy reiki jsou k tomu „náchylní“ a na jejich zdravotním stavu se to pak notně odráží. Většinou si neuvědomují, že zasahují do karmických zákonů.
Pokud bude váš bratr chtít, jistě se zeptá sám. Poděkujte mu, že vás učí co vy potřebujete vědět – žít svůj život a řešit své záležitosti 🙂
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře