Dotaz

Ještě jednou Vás moc zdravím.
Chtěla bych vědět co se děje s mou nohou. Pravá noha mě už dlouho zlobí tím, že ji mám takovou jako ztuhlou, oteklou, špatně pohyblivou. V ohybu nad nártem,po pravé straně lýtka ke koleni a pak přes stehno (opět pravá strana) do kyčle a až nad kyčel mě při delším stání tak nějak bolí a je taková jako nateklá. Na zadní straně stehna se mi udělali takový „kopečky“ jako kdyby se mi tam stáhnul sval do nohy. To mě nebolí, ale nevypadá to pěkně. Mám těžkou arthrosu a chondrosu páteře a posun7mm, def spondylosa. Je tam toho víc, ale snad toto bude k Vaší radě stačit. Nejsem lenoch, jsm spíše sportovnější.
Moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
vždycky, když bolí pohybový aparát těla, je potřeba se zastavit a zamyslet se nad tím, jak procházíme životem. Artróza je nedostatek pokory, na pravé noze znamená příliš rozumu na úkor citu, pravá strana ukazuje na potíže na straně muže. Tělo nás omezuje na pohybu, abychom si dalším konáním ještě více neublížili. Dává nám tím čas snažit se pochopit priority a ohlédnout se za dosavadním životem.
Z té fyzické stránky potřebujete jednak kvalitní lymfatickou drenáž a jednak podpořit svoje klouby a svaly vhodnými doplňky stravy. Vašim tkáním chybí výživa a ochrana. Měla byste hlavně změnit stravu, vyloučit mléčné produkty, bílé pečivo a rafinovaný cukr. Hodně omezit maso. Také jsem si jistá, že málo pijete. Chce to zvýšit příjem kvalitních tekutin – pramenité nesycené vody, vhodných bylinných čajů, ovocných nebo zeleninových šťáv. Doporučila bych Vám užívat produkty vhodné k očistě, a to jak střeva, tak cév.
Je to Mega Protect (dávkování 1-0-1), Super Soya Lecithin (5-5-5) a Pure Yucca (1-1-1). Pijte hodně bylinných čajů. Pití vhodných čajů a dodržování pitného režimu vůbec je u Vás nezbytné! Je dobře, že píšete, že nejste lenoch. Hýbejte se, podporujete tím výměnu živin v kloubech i svalech.
Udělejte první krok!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře