Dotaz

Jelikož mi přibývají nemoce ať chronické čepy v mandlích, bolesti kloubů, pokles tvorby hormonů, potíže s vylučovacím systémem, zhoršená pleť, vypadávání vlasů a jiné…asi už opravdu potřebuji radu, od malička jsem léčena antibiotiky – vrozeně slabé průdušky po tátovi, také se mi nedaří najít vhodný protějšek..je to jako na houpačce, svojí povahu jsem víceméně zvládla, díky mému číslu 9 jsem se naučila říkat ne a poznat kdy mě lidé využívají, naučit se být průbojná, ale nejít přes mrtvoly…přesto nevím kde začít, zkrátka netuším. Existují léčitelé, kteří by mne očistou provedly a nemusela bych se kvůli tomu zadlužit? Jsem vděčná za jakoukoliv radu, píchání u srdce a obezita, které se nejde skoro zbavit mi nepřidávají na náladě:) ale nedám se ani nejsem žádná chudinka, děkuji předem za reakci S.

Odpověď

Milá Sonjo,
ve svých tak mladých letech tolik zdravotních potíží, asi by to skutečně chtělo postavit se na vlastní a začít se o sebe starat sama. Pokud hledáte léčitele, který nad vám mávne kouzelným proutkem a vaše problémy vyřeší za vás, třeba se vám na čas uleví, ale rozhodně to není na stálo – každý si své musí řešit sám. A tak i já vám ráda poradím, co změnit a čím začít, ráda vás budu provázet očistou a staráním se o sebe (ostatně to dělám denně s mnoha dalšími klienty), ale zadarmo to nebude. Je třeba nejen podstoupit změny (bolestné) ve svém chování a ve svých postojích, které mne právě dostávají do zdravotních potíží, ale je třeba podstoupit i změny ve svých prioritách a prostě finance, které jsem doposud používala na ničení svého těla, teď použiju na jeho uzdravování. Jsem šťastná, že Calivita stojí tolik peněz, kolik stojí (ačkoliv na tu kvalitu je velmi, velmi levná), tvrdím, že jen tak, že lidé zainvestují své zdraví, budou si ho cenit a vůbec něco budou ochotni změnit.
Zadejte si do vyhledávače Čepy na mandlích, Obezita, Padání vlasů, Hormony, Zácpa …. a čtěte. Najdete souvislosti a rady, jak z toho ven. Najdete tam i doporučení včetně doplňků stravy, můžete si udělat obrázek, kolik peněz by vás to mohlo stát. Prvním krokem k léčbě je přiznání si, že stát to tedy něco bude, čím víc toho mám, tím víc peněz. Je jasné, že nejde vše vyléčit najednou a budeme, pokud se rozhodnete, postupovat po malých postupných krocích. Ráda vám řeknu první 🙂 pokud chcete.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře