Dotaz

Dobrý den,
moc prosím o radu, jaké doplňky stravy si objednat,  jak postupovat, co pořešit v sobě abych zase byla v pořádku. Už je to pár let, co mne brní celé tělo, postupně se přidala slabost nohou, pravá noha je jako ve svěráku, tuhne mi koleno a štípou mne šlapky. Brní levá ruka. Po ránu jsem ztuhlá a rozcházím se jako robot. Štítná žláza pracuje nedostatečně, ale léky ji nedopuji. Pravá noha je jako by opožděná, vědomě nohy sunu. Dřív jsečm zakopávala, to už se zlepšilo:-) Postupem času jsem zvládala čím dál kratší trasy, teď už jsem to dopracovala tak daleko, že už se bojím kamkoliv jít, protože to nedojdu. Mám pocit, že ani páteř nedrší, celá se během delšá chůze hroutím. Určitě pracují i nervy, okolí je přesvědčeno, že to je hlavně v hlavě, i já tomu věřím, že psychika je mocná. Byla jsem vždycky aktivní, veselá, sportovalajsem, neuměla se zastavit, zato teď se sotva postarám o domácnost a musím jít odpočívat, lehnout si a zase za chvíli až naberu sílu mohu poračovat.. Všechno po chvilkách. (Naštěstí mám sedavé zaměstnání) A přitom tak miluju práci na zahradě, venkovní aktivity, přírodu. A nucené sedím doma. Mám křečové žíly a červený nos, v létě mi horko způsobuje ještě větší slabost, jako by návaly horka, zčervenám a je mi zle. Mám načteno množství literatury, vím že potřebuji posíit játra, žlučník, vyčistit, rozhýbat lymfu. Stravuji se bez lepku, mléčných výrobků. Tyhle trampoty mne postihly postupně až po rozvodu- to už je 10 let . Dlouho jsem byla sama jen s dětmi. Teď poslední 4 roky mám milujícího partnera, šťastné a spokojené už samostatné děti, vnoučátko, v osobním životě bych mohla být šťastná a taky si toho velmi vážím, ale pořád bych chtěla ještě to svoje tělo rozhýbat, abych mohla plnohodnotně žít, chodit na procházky, hlídat vnoučátka a blbnout s nimi:-). Když jsem před lety zašla k lékařům, vyslovili diagnozu roztroušená skleroza a kritický nedostatek hořčíku, ale sami uznali, že je to nějaká zcela netypická varianta. Diagnoze RS nevěřím, proto jsem odmítla i léčbu kortikoidy. Věřím, že se z toho dostanu, ty roky pořád doufám, že si sama pomůžu a možná už k tomu mám dost blízko. Cvičím jógu, protahuji. Prosím, jak se díváte na moje stavy z vašeho pohledu zkušené terapeutky? Mod děkuji za odpověď a přeji Krásné dny Milada

Odpověď

Dobrý den,
podle všech příznaků to vidím na silné překyselení a ztrátu minerálních látek. Pokud člověk má málo minerálních látek, pociťuje brnění, má slabé nervové spoje (proto se to jeví jako RS), protože nervová vlákna jsou tvořena minerály, je unavený, protože srdce potřebuje velké množství vápníku, a pokud ho nemá, nestíhá – ukazuje na to červený nos. Na úrovni těla nevidím velký problém všechno zvládnout 🙂 Pokud chcete pochopit, proč se vám to děje, musela bych udělat placený rozbor, ten je nad rámec této poradny zdarma. Všechno sice vychází z toho, jak myslíme, ale tělo je náš nejdůležitější pomocník a tak není možné ho obcházet a myslet si, že všechno zvládnu jen změnou v hlavě. Často se to děje obráceně – začnete užívat nějaké přírodní léčení, a teprve poté dokážete změnit vztahy, postoje, něco v hlavě, protože před tím to nejde, když je to bloknuté v těle. Je to spolu svázané.
Doporučuji užívat toto:
Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček denně naředěné ve vodě) + Super Mega 50 (1-1-1 po jídle) + Strong Bones (2-2-2) + Mega Co Q10 (1-1-0) + Organic Noni (3 polévkové lžíce denně)
Takto 3 měsíce, k tomu pít čaje Lapacho a Vilcacora 1 litr denně (střídat po balení) + před spaním 1/4 litru čaje jaterního.
Stravu omezit na pohanku, rýži, jáhly, žitný kváskový chléb, zeleninu, ovoce, sojové produkty – tofu, tempeh, jinak nic. Žádné maso, mléčné výrobky, sýry, klasické pečivo, sladkosti. Čím více zjednodušíte stravu – mrkev s rýží, brokolicovou polévku, rizoto, spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, tím lépe.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře