Dotaz

Dobrý den,
jak se pozná „přírodní“ vitamín od chemického? Každé potravinové doplňky obsahují zdraví ne moc prospěšné ingredience.. Podle ceho se ridit? Calivita je jedina, u které se takové přírodní doplnky dají sehnat?

Odpověď

Dobrý den,
přírodní vitamíny „v krabičce“ poznáte velmi těžce, zda jsou skutečně přírodní. Výrobci, kteří přesvědčují své konzumenty o přírodním původu, většinou na krabičku napíší, z jakých přírodních zdrojů je onen vitamín získán. Ale i to může být značně matoucí a někdy nepřesné nebo úplně chybně. Bylo by pro vás jistě velmi poučné přečíst si knížku předního výživáře RNDr. Fořta (není to žádný CaliViťák :-)) Zdraví a potravní doplňky. To člověk žasne, co všechno hraje roli v prodeji a výrobě potravinových doplňků. Po přečtení této knížky jsem si oddechla, že jsem potkala CaliVitu již před deseti lety. To proto, že už nemám potřebu hledat, porovnávat, zjišťovat. Mám pocit, že bych se v tom dneska už ani nevyznala a asi bych na to zkoumání už ani neměla sílu. S každým dalším výrobkem se jen ubezpečuji, že CV patří k absolutní špičce, že „přírodněji“ se to asi ani udělat nedá a každé další srovnávání mě ujistí, že když se správně podívám i na cenu jejich výrobků (skrze obsah účinných látek), je i cenově vlastně nejpřijatelnější. Určitě není jediná firma s přírodními doplňky, ale když si všechno shrnu, pro mě je ta nejlepší. A více než 10 let praxe mě v tom utvrzuje.
O potravinových doplňcích CaliVity si můžete přečíst víc na stránce Produkty CaliVita.
Většinou lidé velmi pečlivě hledají na krabičce s vitamíny, jaké neprospěšné ingredience krabička obsahuje. Ano, je to velmi důležité, když si chci koupit něco pro zdraví, tak abych si ještě více neublížil. Ale! Zabýváme se tím, jaké neprospěšné ingredience obsahuje rohlík, který jíme denně? Je důležité všemu dát tu správnou míru :-))
Přeji vám příjemné hledání.
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře