Dotaz

Dobrý den, předem Vám chci pochválit Vaše stránky plné úžasných informací. Přesně to jsem hledala:)
Chtěla bych se s Vámi poradit o výběru tablet na můj problém, neboť už jsem zkusila různé jiné preparáty a nerada bych mixovala páte přes deváté a nakonec si ještě přitížila.
Zkusím vše popsat hodně stručně, abyste nemuseli sedět hodiny u počítače.
Můj problém je močový měchýř. Doktor mi již před 3 lety diagnostikoval hyperaktivní močový měchýř. Tenkrát jsem se ještě práškům nebránila a užívala je.  Pomohlo to ale problémy se po čase vrátily, neboť jsem se nechovala hezky ke svému tělu.
S největší pravděpodobností jsem si problémy způsobila v práci na zámku, kde byla skoro celý rok zima a začala jsem tam pít rozpustnou kávu.
Většinou mi pomohly kapky lichořeřišnice od p. Grešíka nebo Kanadské brusinky.
Korunu jsem tomu nasadila o Vánocích, kdy jsem pila alkohol takže od 1. ledna 2014 jsem začala pít jen vodu, lichořeřišnicové kapky a urologický čaj.
Už to bylo zase dobré, tak jsem si dala v únoru 0,2 dcl aperitivu při babi narozeninách a po jídle kávu a problém byl opět na světě. Jenomže to už jsem kapky užívala skoro 6 neděl, stejně tak urologický čaj, tak jsem kapky i čaj vysadila, protože dle bylinkových knih se nemají některé čaje ani jiné léky užívat dlouhodobě.
Zkusila jsem tedy zase znovu Kanadské brusinky v tabletách ale je to už 20 dnů a příznaky se zlepšily jen nepatrně.
Na Vašich stránkách jsem našla Vojtěšku na močových měchýř, která je i na krvácení z nosu, které mívám při přechodech z jara na léto nebo z léta na pozdim. Také se mi podle čínské medicíny potí stále ruce a odjakživa mám studené nohy a musím spát v ponožkách, jenomže když nohy nedýchají, často se mi zpotí  a mám poté virážku. Časteji se teď proto koupu v soli, která je dobrá na spoustu různých problémů ale nevím, zda je vhodná zrovna při potížích s močových měchýřem?
Co myslíte, bude Vojtěška to pravé? Mám rovnou vysadit Kanadské brusinky a začít užívat Vojtěšku? Nebo si mám dát teď pauzu a neužívat nic a pak teprve zkusit něco nového?
Snažím se vyvarovat všeho močopudného ale na druhou stranu vím, že čistící čaje by mi zřejmě pomohly. Jenomže dojíždím 1,5 hodiny do práce a při pití močopudných čajů nejsem schopná na jeden zátah dojet domů. Tedy nepočůrám se, netrpím únikem moči ale poslední půl hodinka v autobuse je k nevydržení.
Co se týče vody, doporučujete zakoupit přístroj na vytváření zásadité vody. Včera jsem našla na Vašich stránkách cenu okolo 50 000 ale dnes už nemohu na Vašich stránkách žádnou cenu najít. 50 000 jen tak mít nebudu.
Máte nějakou přírodní radu, jak zásaditou vodu vytvořit? Zásaditost zjistím pomocí ph papírků, které se dají koupit v lékárně? Vozím si vodu s sebou do Prahy z Příbrami, protože voda v Praze je tak přechlorovaná, že se nedá vůbec pít. Ovšem zásaditost vody v Příbrami jsem nezjišťovala.
Tak jsem to stejně nedokázala popsat stručněji 🙂
Pokud nemáte čas, budu Vám velice vděčná za radu nebo za jakýkoliv odkaz na nějakého léčitele či bylinkáře, který by mi poradil, jak léky užívat nebo kombinovat.
Děkuji ještě jednou za Vaše stránky a přeji Vám spoustu lásky ve Vašich srdcích.
Daniela Stollová

Odpověď

Dobrý den,
pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii problém, který hledáte, zjistíte, že odpověď už je hotova.
Rozhodně nemusíte mít obavu, že byste toho na svou nemoc užívala mnoho, já bych vám doporučila určitě víc. Uvědomte si, že všechny přírodní produkty, obzvlášť bylinky, jsou nastavené tak, aby pouze podporovaly zdraví, ne léčily. Dávkování, které najdete na přírodních doplňcích stravy, je velmi poddimenzované, je to proto, abychom jedli jen chemii. Bohužel je to realita dnešního lékařství, které drží pod svou mocí farmacie. Pokud jste si kapala bylinné kapky a k tomu jedla brusinky, z nemoci jste se dostat prostě nemohla. Pokud už onemocní tělo, je třeba přírodní léčbu nadávkovat v mega dávkách a vydržet alespoň 3 měsíce, jinak bilancovat nemá smysl. K léčbě používám své osvědčené produkty a nevím, jak a jestli vůbec zabírá to, co jste užívala vy, nemůžu říct, zda s tím máte pokračovat nebo ne.
Určitě jste viděla, jak doporučujeme léčbu močového měchýře, tam se dozvíte i mnohé ke stravě a pitnému režimu. Nemusíte mít Aquarion, pokud na něj nemáte peníze, můžete pít bylinné čaje, nebo vodu s citronem, nebo vodu s Liquid Chlorophyllem. Co nesmíte v žádném případě, to jsou sladkosti a mléčné výrobky. Pokud máte akutní zánět močového měchýře, balíček je tady, ten bych vám asi doporučila v této chvíli.
Dotazy v poradně zodpovídáme podle pořadí, kdy přišly a přednost mají placené konzultace a placené rady. Pokud o ni máte zájem, ráda vypracuji. Protože nemoc, kterou máte, z nějakého důvodu potřebujete a k něčemu vás vyzývá.
Jinak přesně vám je určený kurz Soužít je láska
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře