Dotaz

Dobrý den,

předem musím říct, že Vaše stránky jsou jedním slovem „Úžasné“. Vždy, když se mi nebo někomu v rodině objeví nějaký zdravotní prblém, Vaše stránky jsou první co navštívím a hned vím, kde je jádro problému. Vždy to naprosto sedí. Jenže jedna stránka je vědět, ale druhá, ta těžší je to umět, se umět změnit. Snažím se o to, ale pořád mi to nějak nejde, asi něco dělám šptaně a tak jsem se rozhodla Vás poprosit o pomoc.

Do mých 40 let mě nikdy nic nebolelo. Ale od té doby je tomu naopak. Začalo to před cca dvěma roky, kdy jsem byla běhat (normálné neběhám vůbec) a po hodině, když jsem to přepálila mě začalo hrozně píchat v pravém třísle. Po čase to ustoupilo, ale stále se to vracelo v nějakých intervalech. Píchnutí při chůzi, ve spánku, kdy jsem se protáhla. V posledním roce se bolest přesunula nad oblast třísla do místa, kde je slepák.

Není to bolest, ale spíš tlak, který je nepříjemný. Také jsem začala mít velké problémy s nadýmáním, na které jsem nikdy v životě netrpěla. V břichu mi to pořád jakoby bublá. Nejvíc je to právě v místě toho slepáku. Byla jsem kvůlit tomu na spoustě vyšetření, sono břicha, koloskopie, gynda, ultrazvuk, ale nic mi nenašli. Nebo spíš řekli, že mám větry. Jenže mít je dva roky, asi není uplně v pořádku.

Snažím se na sobě pracovat, čtu knížky, poslouchám Vaše webináře, chodím na semniře, kinezologii, na EFT metodu, užívám přírodní doplňky stravy.

Jak jsem psala v úvodu vím, kde je prblém, že je ve mě, to nadýmání na mě naprosto sedí. Ale ví to jen moje hlava, ale nedaří se mi to dostat dovnitř. Na rovině rozumu to chápu, i si to říkám, proč to řešíš, ale to asi nestačí. Stále se mi na mysl vkrádá, jestli mi něco není, protože ty tlaky nesjou příjmené. Tento týden mi ten tlak šel i přes tříslo do levé nohy, tlak do levé ruky a tlak u srdce. Pak to ustalo a celý víkend hrozné bublání v břichu a hrozné větry. Už jsem z toho unavená a tak Vám píšu s prosbou o radu-pomoc, kde začít a co dělat.

Ještě pro upřesnění-v 15 jsem měla mononukleozu, od 20-30 problémy s mykózami, od 35-40 záněty močového měcháře, od 40 viz. výše. Také mě asi od 20-30 trápilo akné a s tím spojené psychické problémy a asi 3-4 roky se mi udělali pigmentové skvrny uprostřed čela a na lícních kostech.

Předem moc děkuji za odpověď a krásný den přeji

Míša

Odpověď

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu, máme radost. Taky jste mě rozesmála tím, jak jste napsala na začátku, že jste do 40ti let jako rybička bez problémů, až jednou při běhání…

A na konci výčet nemocí od svých 15 ti let pořád něco 😀 Takže zas tak slavné to do těch 40ti nebylo 🙂

Podle mě to je velmi jednoduché – odkyselit a spravit zažívání, protože předpokládám, že na mykózy a záněty močového měchýře jste využila spoustu (nebo alespoň jedny, a to stačí) ATB. A pak se zaměřit na přijímání, protože to je váš hlavní problém, jste 8 Země. Doporučuji sledovat Přijímat je láska a a ženské programy Žena je láska s KRUH Žena je láska na Akademii celostního zdraví.

Nevím, jaké doplňky užíváte, ale pokud by byly kvalitní, tak musíte mít za 3 měsíce nejdéle na fyzické úrovni pokoj. A když se naučíte tolik věci nepitvat a začnete se prakticky realizovat v tom, co milujete (nebo alespoň sportovat do roztrhání těla), tak se nebudete překyselovat ani na tělesné úrovni a nebudete potřebovat problémy, které máte. Zadejte si do vyhledávače v Empatii problémy, které jste měla, a přečtěte si rady a odpovědi na podobné dotazy, je jich plná poradna 🙂

A vy užívejte toto:

Nopalin (2-2-2 na lačno) – spraví trávení, uvede do rovnováhy trávicí orgány, je proti nadýmání + AC Zymes (2-2-2 na lačno) – probiotika, která pomohou srovnat množství střevní mikroflory + Liquid Chlorophyll (3 čajové lžičky do vody naředit a přes den popíjet). Určitě byste potřebovala posílit ledviny, močový měchýř a pohlavní orgány, udělala by vám dobře na tenhle problé vojtěška, vy ovšem s nadýmáním potřebujete víc Nopalin, který stimuluje k činnosti žlučník. Tak vojtěšku třeba potom 🙂

Stravu asi máte vyřešenou, nezdravého určitě nic nejíte. Rozhodně nesmíte sladkosti, mléčné výrobky, pečivo a uzeniny.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře