Dotaz

Dobrý den,
rádi bychom požádali o radu, našemu tatínkovi byl zjištěn nádor na plicích a prudůškách, nelze ho operovat, prý už se neuzdraví, ale bydou ho zřejmě ozařovat, rádi bychom mu při tom posílili imunitu, což pro něj bude asi v tuto chvíli nejduležitější. Píši datum narození mého tatínka. Děkuji za odpověď na uvedený mail.

Odpověď

Dobrý den,
určitě děláte dobře. Některé přírodní preparáty dokáží bojovat s nádory velmi úspěšně, a posílit imunitu je jistě to nejdůležitější, vždyť nádory jsou právě problém snížené imunity pod možnou mez. Bylo by dobré při vší podpůrné léčbě si uvědomit, že nádory na plicích vždy souvisí s problémem volně dýchat a nechat volně dýchat. U mužů s touto nemocí jde většinou o to, že nenechali volně dýchat své protějšky, své nejbližší. Jde také o to, že tyto informace potřebuje on přímo, ne zprostředkovaně. Držím palce…
Doporučuji:
Culevit – je to speciální preparát na posílení pasivních obranných mechanismů člověka, dokáže nádor zapouzdřit a zlikvidovat. Dávkování: 20xdenně 1 tabletu každou hodinu, po měsíci 12xdenně 1 tabletu tak, aby poslední byla před spaním – tak minimálně 3 měsíce, Noni – 5×1 lžíci 1.měsíc, 4×1 2.měsíc, 3×1 3.měsíc, pak se uvidí – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky, člověk opět nachází radost, dobře spí, problémy, které se mu zdály neřešitelné jsou najednou vyřešeny.
Mega Protect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle.
ImmunAid – 3×2 tablety 1.měsíc, 3×1 dále – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus
C 1000 – přírodní vitamín C, který je nejsilnějším antioxidantem a výrazně posiluje imunitní systém. Dávkování 6×1
Co se týče stravy – co nejvíce odlehčit metabolismu. Kdyby držel půst a pouze pil zeleninové šťávy, bylo by to to nejlepší, co by mohl udělat. Organismus by využil všechny síly, které mrhá trávením, na samouzdravovací proces. Když bude jíst pouze zeleninové polévky (ne vývary!), zeleninu na všechny způsoby (ne smaženou!), ovoce a rýži, bude taky dobré. Rozhodně nesmí žádné uzeniny, maso (jen rybu), mléčné výrobky, cukr a sladkosti, žádnou chemii. Hodně pít zelené čaje.
Cokoliv dalšího dovysvětlím, cokoliv pošlu.
Přeji hodně síly.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře