ÚVODEM

Ty Bollinger ztratil několik členů bližší rodiny zásluhou rakoviny a její léčby. Poté, co tak ztratil i oba rodiče, začal se o téma rakoviny zajímat hlouběji a odmítal přijmout názor, že chemoterapie, ozařování a operace jsou nejúčinnějšími existujícími způsoby boje s rakovinou.

Po téměř deseti letech bádání zveřejnil v roce 2006 knihu o rakovině, která se stala bestsellerem, v roce 2011 ve spolupráci s přítelem-lékařem vydal revoluční knihu o rostlinné medicíně a o tom, jak přežít farmaceutický monopol.

V roce 2012 publikovali další knihu o přirozeném a bezpečném způsobu léčby 27 různých nemocí.

V roce 2013 vyšla kniha o monumentálních mýtech moderní lékařské mafie.

Po velkém úspěchu několikadílného dokumentárního filmu o „hledání léčby rakoviny“ natočil T. Bollinger v roce 2014 další sérii dokumentárních filmů, jejíž K ČERTU S RAKOVINOU! Bezplatná příručka o osvědčených způsobech léčby podle filmu Ty Bollingera The Quest For The Cures…

Přichází v ní ke slovu 28 lékařů, 11 vědců, 9 přeživších a 1 právník.

Když jsem odběratele našeho věstníku upozorňoval, že je možno filmy po určitou dobu zdarma shlédnout, začaly mi chodit prosby, zdali bych se nepodělil o obsah filmů s těmi, kteří nerozumějí anglicky. To vedlo k publikaci na našich stránkách a nakonec ke vzniku této knížky. Zpočátku jsem chtěl film stručně převyprávět shrnutím nejdůležitějších faktů. Ze zamýšleného stručného souhrnu nakonec sešlo, mimo to jsem témata filmu na několika místech prohloubil a doplnil o důležité informace z pramenů, které se ve filmu ke slovu nedostaly.

Jelikož se dozvíte i o nových poznatcích, které nebyly dosud jinde publikovány, budete vědět více, než většina ostatních. A – bohužel – též více, než mnozí lékaři.

1. KAPITOLA: MODERNÍ MEDICÍNA A RAKOVINA

PŘED STO LETY SE ROCKEFELLER & CARNEGIE ROZHODLI ELIMINOVAT Z MEDICÍNY VŠECHNY „NEROPNÉ“ SMĚRY A ETABLOVAT JEDINÝ: PETROCHEMICKÝ

VÝSLEDKEM BYLA PŘEMĚNA LÉKAŘSKÉHO VZDĚLÁNÍ V TOM SMYSLU, ABY SE LÉKAŘ STAL OBCHODNÍKEM S PETROCHEMICKÝMI MEDIKAMENTY

NA PACIENTECH SE ODEHRÁVÁ SKUTEČNÝ HOLOCAUST. POSTUPY ZPŮSOBUJÍCÍ RAKOVINU SE POUŽÍVAJÍ NA „LÉČENÍ“ RAKOVINY

Abychom pochopili přístup moderní medicíny k rakovině, musíme se vrátit zhruba o sto let zpátky a podívat se, jak jsme se sem dostali.

Před sto lety se nové farmaceutické usilování soustředilo na „ropnou“ medicínu. Chemicky se z ropy dá udělat všechno možné. Rockefellerova a Carnegieova nadace se ujala úlohy eliminovat všechny „neropné“ směry v medicíně a etablovat jen jediný: petrochemický.

Flexnerova zpráva o stavu medicíny v USA v roce 1910 dospěla k závěru, že mnoho institucí neprovozuje rozumnou medicínu. Jinými slovy: nepodílejí se na zvyšování obratu petrochemické farmacie. Tento stav bylo nutno zásadně změnit.

Carnegie a Rockefeller začali okamžitě zasypávat penězi lékařské instituce, které se chtěly podílet na zvyšování obratu petrochemické farmacie. Ostatní školy a zařízení byly postupně ničeny. Tento „očistný“ proces se neomezil pouze na USA, ale rozpoutal se i v Evropě. Výsledkem bylo zničení všech ne petrochemicky orientovaných směrů – a samozřejmě i přeměna lékařského vzdělání v tom smyslu, aby se lékař stal obchodníkem s petrochemickými medikamenty.

K čemu tento vývoj vedl, znáte všichni na vlastní kůži: doktor má na vás vymezen určitý čas, pár minut, a většinou vám během této doby předepíše pilulku (nedívá se přitom na vás, ale do počítače).

Pilulku na to či ono, a za nějaký čas se zase krátce sejdete, nejspíš proto, abyste dostali další nebo jiné pilulky.

Na pacientech s diagnózou rakoviny se odehrává skutečný holocaust* .

Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu, mamografie ZPŮSOBUJE rakovinu

… to jsou skutečnosti, které jsou nezvratně doložené a v lékařských publikacích zveřejněné, a přesto se rakovinu ZPŮSOBUJÍCÍ postupy nadále používají na „léčení“ rakoviny.

Poselství moderní medicíny je antitezí přírodního přístupu: jako lidská bytost jste „nedokonalí“, dokud se nenecháte naočkovat nebo neužíváte nějaké „léky“. O úloze výživy se studenti medicíny nedozví vlastně nic.

TUMOR JE SYMPTOM, JAKO VAROVNÉ SVĚTÝLKO U AUTOMOBILU. MECHANIKA, KTERÝ VYMONTUJE SVĚTÝLKO A BUDE TVRDIT, ŽE OPRAVIL AUTO, NEBUDETE ZAMĚSTNÁVAT. LÉKAŘE, KTEŘÍ SI TAK POČÍNAJÍ, OCHOTNĚ ŽIVÍTE.

Co je rakovina? Běžná odpověď by asi zněla, že to je tumor.

Medicína bojuje proti tumorům – ale tumor není nemoc, tumor je pouze symptom, podobně jako varovné červené světýlko na palubní desce automobilu: mechanika, který by vymontoval světýlko a tvrdil, že vám tím opravil automobil, byste asi nadále nezaměstnávali.

Lékaře, kteří si tak počínají, ale živíte nadále.

Pokud tělo reaguje na cokoliv nějakým symptomem, je to moudrá a smysluplná věc.

Horečka je znakem toho, že se tělo snaží očistit. Podobně i rakovina je znakem toho, že se někde něco děje. A pokud nezměníte něco ve svém životě, bude se vracet.

Dobrá tedy. Berete farmaceutické léky. A berete jich více. Čím více léků, tím blíže zdraví?

Nedávné výzkumy dokládají, že pokud berete pět nebo více medikamentů, neexistuje způsob, jak předvídat, co to s vámi udělá. Nebylo to nikdy testováno, a účinné látky různých medikamentů reagují navzájem a mnohdy se vzájemně umocňují.

Velmi obvyklé je, že během doby dostanete další léky, a sice na symptomy způsobené předešlými léky, a to může být spirála, kterou nelze zastavit.

V podstatě se jedná o postup, jako když máte na podlaze smradlavou skvrnu, a místo abyste ji odstranili, hodíte přes ni koberec. A v případě potřeby pak ještě další koberec.

Celý systém je vystavěn na produkci chronických onemocnění. Protože ze zdravých lidí příjem nekyne. Co se týče konvenčních přístupů k „léčení“ rakoviny – jen 2,1 % pacientů v USA přežijí chemoterapii o pět let (v jiných zeměpisných oblastech jsou čísla obdobná).

Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu – ozařování ZPŮSOBUJE rakovinu – nezaslepení a zkušení lékaři říkají, že málokterý pacient zemře na rakovinu – převážná většina umírá na následky konvenčních „terapií“.

JEN 2,1 % PACIENTŮ V USA PŘEŽIJE CHEMOTERAPII O PĚT LET. I V JINÝCH ZEMĚPISNÝCH OBLASTECH JSOU ČÍSLA OBDOBNÁ

Nové oficiální prognózy hovoří o tom, že v roce 2020 bude v USA polovina rakovinných onemocnění vyvolána ozařováním (rentgen, mamografie atd.) a medikamenty. Ještě jednou:

POLOVINA všech rakovin bude ZPŮSOBENA zdravotnickým systémem.

Další nedávné americké prognózy udávají, že jeden ze dvou mužů a jedna ze tří žen bude ve svém životě konfrontována s diagnózou rakoviny. 86 % onkologů udává, že kdyby onemocněli rakovinou, nepodrobili by se chemoterapii, ozařování a operacím – procedurám, které dopřávají svým pacientům.

Shrnutí: stávající systém ZPŮSOBUJE polovinu rakovinných onemocnění.

„Léčí“ je pak RAKOVINOTVORNÝMI procedurami, které přežijí (o 5 let) jen zhruba 2 % nemocných.

Zhruba devět z deseti lékařů by se nepodrobilo procedurám, které aplikují na pacientech.

Převážná většina pacientů neumírá na rakovinu, ale na následky „léčení“.

Podle jedenáctidílného dokumentárního filmu Ty Bollingera: The Quest for The Cures… Continues http://www.cancertruth.net/ z roku 2014 přeložil, převyprávěl, doplnil a poznámkami opatřil Jiří Fiala – nakladatelství PAPRSKY © 2016 http://paprsky1.com

Není čas začít se starat o sebe preventivně sám a k lékaři jít jen se zlomenou nohou?

s láskou M♥I

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 300 Plus: Vitamin C může pomáhat v případě celulitidy a hraje zásadní roli v produkci kolagenu
C 300 Plus: Vitamin C může pomáhat v případě celulitidy a hraje zásadní roli v produkci kolagenu

Tablety C 300 obsahují kromě šípků a komplexu bioflavonoidů také vysoké dávky vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním. Nabízejí dlouhodobé antioxidační účinky, zdravější pokožku, cévy, klouby a silnější imunitní systém – je to nejlepší možná volba pro každý den v roce.

Detail produktu

Komentáře