Klíč k imunitní soustavě je skryt v míře odolnosti živých tvorů,“ řekl Louis Pasteur před téměř 150!!! lety.

Kolik z učení, výzkumů a praxe si vzali za své dnešní lékaři? Když přijdete s nemocí, řešíte nejprve posílení vlastní imunity? Nebo dostanete „prášek“ na příznak?

Dnes mi vyprávěl jeden náš kamarád svůj příběh.

Nežije příliš zdravě, neumí odpočívat a nevěří alternativě, resp. nevěřil. Má astma, tudíž je totálně překyselený, má nedostatek minerálních látek, z toho mu přeskakuje srdíčko a když se v noci vzbudí, nemůže zabrat. Protože je to muž v nejlepším věku, chybí mu zinek (odchází spermatem), a tudíž stále na puse opar. Tedy donedávna…

Jednou si koupil vilcacoru v produktu Virago, začal ho pravidelně užívat a užívá ho v podstatě trvale, a od té doby nemá opar. Tedy do včerejška, vyskočil mu tak rychle, že hned byla pusa oteklá. Hodil do sebe 8 tbl. Viraga a ráno se probudil naprosto bez příznaků. Je to možný? ptal se mě. No jasně… 🙂

Přesně takhle rychle na akutní stavy působí příroda – ale je třeba dát si mega dávku. Pokud víte, že užíváte přírodu, pak víte, že se nemůžete předávkovat.

Součástí Viraga je ona zázračná vilcacora, kterou i lékaři uznali, že zvyšuje imunitní systém o neuvěřitelných 60%!

Vilcacora (Immunaid) má úžasné i další účinky:

Virové onemocnění:

Italští vědci při laboratorních testech prokázali, že výtažek z kočičího drápu snižuje schopnost některých virů vyvolat infekci.

Zánětlivé onemocnění:

Při pokusu na buněčných kulturách v Lékařském centru Státní univerzity v Louisianě (Louisiana State University Medical Center) byly zjištěny protizánětlivé účinky této rostliny.

Infarkt a mrtvice:

Vědci na Šanghajské univerzitě tradiční čínské medicíny (Shanghai College of Traditional Chinese Medicine) prokázali pozitivní vliv výtažku z kočičího drápu na snížení krevního tlaku a cholesterolu v krvi. Zjistili rovněž, že zabraňuje ukládání nebezpečných látek v arteriích a pomáhá předcházet vzniku krevních sraženin.

Všechny tyto účinky kočičího drápu můžeme ještě posílit vhodnou kombinací s přípravkem C 1000 s obsahem vitaminu C, který udržuje normální funkci imunitního systému, přispívá k normální funkci energetického metabolismu a snižuje pocity únavy a vyčerpanosti. To platí za podmínky příjmu 15% doporučené denní dávky; tato podmínka je splněna již po užití jediné tablety C 1000.

Imunitní systém rovněž posiluje včelí mateří kašička v přípravku Bee Power.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Bee Power: Včelí kašička je opravdovým elixírem nejen pro královnu
Bee Power: Včelí kašička je opravdovým elixírem nejen pro královnu

Bee Power je přípravek obsahující včelí mateří kašičku. Jedna z hlavních složek včelí mateří kašičky – HDA má antimikrobiální účinky proti několika druhům bakterií a plísní. Obsahuje celou skupinu vitaminů B a kromě toho minerály a stopové prvky (např. síru, mangan, nikl a kobalt). Je to přírodní zdroj vitaminů A, C, D a E, kyseliny listové, enzymů a 18 druhů aminokyselin.

Detail produktu

Komentáře