Náš život má jistý záměr. Plyne tak, jak to my sami potřebujeme.

Jenže často míváme pocit, že se řítíme někam, kde být nechceme. Máme strach, že by se s námi mohlo stát něco zlého, co bychom třeba nemuseli zvládnout.

A tak strach způsobuje náš odpor.

Blokaci toku života, zábranu v tom, aby se věci hýbaly směrem, který je pro nás potřebný. A tak skutečnou příčinou každé nemoci je náš odpor.

Co nám pomůže odložit odpor? V každém případě důvěra 🙂

Důvěra, že se nám vlastně nikdy nemůže nic stát, a že vše, co špatného se nám děje, nám dokonce prospívá.

Pokud nejsme přesvědčeni, že vše se děje v zájmu našeho vývoje k větší radosti, naplněnosti a svobody, cítíme se jako oběti. Zoufale bojujeme a snažíme zabránit změnám, kterých se bojíme, nebo se je snažíme alespoň dostat pod kontrolu. Děláme vše možné, abychom se vyhnuli tomu, co by nám mohlo být nepříjemné nebo dokonce bolestné. Jenže stejně nakonec zjistíme, že jsme se bránili naprosto zbytečně, a náš odpor stejně ničemu nezabránil.

Co dělat, abychom nebyli nemocní, nebyli zablokovaní?

Jednoduše nedělat nic jiného, než v každém okamžiku brát věci tak, jak jsou.

Jsme tu proto, abychom vědomě prožívali každou situaci, k tomu jsme stvořeni.

Radostné a skvělé chvíle si užívat naplno umíme, naučme se užívat si stejně i ty méně příjemné – všechny jsou jen prostředkem k tomu, něco pochopit, někam se posunout. Třeba skrze nemoc.

Je úžasné, že člověk vlastně nemusí dělat vůbec nic. Nemusíte se po ničem pídit, nemusíte se na nic ptát, nic řešit, o nic se snažit. Stejně se posouváte…

Rozdíl je jen v tom, jak prožíváte život.

Zda si život užíváte naplno, radujete se a jste šťastní, nebo jen přežíváte, trpíte a trápíte se. Toku života je jedno, jakou cestu si zvolíte, výběr je na vás!

A tak proto vám pomáháme pochopit, proč vás vaše nemoc zastavila. Co blokujete, v čem tkví váš strach. A povzbuzujeme vás k tomu důvěřovat, pustit svůj strach, sáhnout si na něj, prožít všechno, i když se toho bojím.

Pochopit, proč se mi nepříjemné věci dějí, proč jsem třeba nemocný nebo proč mám potíže ve vztazích, buduje víc a víc důvěru v řád Vesmíru, ve vyšší smysl našeho bytí. Pak se nám věci skládají a my přijímáme vše tak, jak to je. Protože víme, že to tak potřebujeme.

A jsme v tom šťastní.

To pochopení a souvislosti najdete v našich on-line programech – hlavně v pilíři celé naší Akademie

v Základech celostního zdraví

Každého odvážlivce, který vstupuje mezi zodpovědné tvůrce svého života, s láskou vítáme!

Miluška a Ivan – vaše MI

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Stres Management B komplex: Komplex vitamínů skupiny B
Stres Management B komplex: Komplex vitamínů skupiny B

Stres je součástí našich životů. Zatímco potřebujeme pozitivní stres, protože nás motivuje a zvyšuje naši výkonnost, negativní stres může ztrpčovat naše životy a dlouhodobě může vést i k nemocem. Předcházejte stresu správným životním stylem a vhodnou dietou! Vaši snahu může podpořit rodina vitaminů B doplněná v našem produktu Stress Management vitaminem C a hořčíkem, která nejenže pomáhá činnosti nervového systému, ale rovněž má pozitivní vliv na metabolismus a činnost imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře