Dotaz

Dobry den, chtela bych vas moc poprosit o radu. Zamilovala jsem se do starsiho muze, nedavno jsme meli svatbu a naplanovali si krasny zivot a taky deti. Mne je 34. Muj manzel dosud mel na svuj vek vyborne zdravi a vypada tak na 40. Kratce po nasi svatbe v den 57. narozenin memu muzi lekari zjistili nador tlusteho streva, ktere vyoperovali. Uprostred libanek takova rana. Cekame na vysledky biopsie, jestli neni zasazen lymfaticky system. Chemoterapie nam pripada hodne velkym zasahem, take dosud nemame deti a chceme. Je nejaka moznost alternativnilecby? Jak se dopracovat k odstraneni psychicke priciny nemoci? Velice verim na to, ze kazda nemoc prichazi z nejake nespravne mentalni struktury a ze se lze uzdravit, pokud tuto informaci zpracujeme. Moc dekuji za nejaky navod, jak na to. Posilam vam datum narozeni manzela a jeho krevni skupinu. Mod dekuji za odpoved.

Odpověď

Dobrý den,
rakovina je velmi důrazné upozornění, které přichází, když necháváme věci dlouho ležet neřešeny, nezamýšlíme se nad svým chybným jednáním, nevěnujeme pozornost drobným upozorněním a jdeme stále tvrdě nebo nečinně za svým s tím, že nemáme chuť připouštět změnu. Rakovina tlustého střeva vzniká při dlouhodobém neřešení minulosti, když minulost nepřijmeme s díky a jako výzvu ke změně, ale jako křivdu na nás spáchanou. Ve vašem muži je velká hromada neodpuštění a zloby na něco či někoho, kdo mu kdysi ublížil nebo co se mu kdysi stalo. Měl by se naučit nelpět na ostatních a nechtít nikoho vlastnit. Měl by se naučit dát svým nejbližším svobodu. Musí hledat sám…
Má zkušenost s rakovinou je taková, že když se člověk rozhodne žít, je to možné. Stojí to mnoho odříkání v jídle, stojí to mnoho peněz a hodně trpělivosti v hledání životních chyb. Ale uzdravit se možné je.
Ke stravě je třeba říci, že by bylo skutečně nejlepší, kdyby váš muž držel půst a pil jen zeleninové šťávy (Breussova kůra). Je ale pravda, že tato metoda je velmi vysilující a ne každý ji zvládne. Já ji nedoporučuji každému (vašeho muže jsem nikdy neviděla, tak raději ne), ale je pravda, že pro co se kdo rozhodne, je jeho věc. Já doporučuji velmi odlehčit stravu – zeleninové polévky, obilné kaše (rýžové, jahelné, pohankové, z ječmenných krup), ovoce. Vždy je velmi důležité nejíst nic syrového, vše blanšírované nebo vařené. Vyloučit pečené i všechno pečivo, maso, uzeniny, mléčné výrobky, cukr a sladkosti všechny, kávu. Vyvarovat se chemii v potravě, všemu konzervovanému. Vařit jen z čerstvé nebo zmrazené zeleniny. Zeleninu používat jen tu, která je vhodná pro krevní skupinu O (letáček vám mohu případně poslat v balíku s ostatním). Hodně pít (čaje doporučím dále), ideální je voda s citronem.
Stravou člověk zvládne hodně, ale zacelit imunitní systém a dodat tělu účinné bojovníky musí kvalitní potravní doplňky, protože potřebné látky prostě ve stravě dnes nenajdete.
Takže doporučuji následující:
Culevit – speciálně sestavený preparát na posílení pasivních obranných sil organismu. 10×1 tableta po hodině přes den minimálně 3 měsíce.
Noni – 5×1 lžíci 1.měsíc, 4×1 2.měsíc, 3×1 3.měsíc, pak se uvidí – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky, člověk opět nachází radost, dobře spí, problémy, které se mu zdály neřešitelné jsou najednou vyřešeny.
Mega Protect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle.
ImmunAid – 3×2 tablety – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus, čistí lymfatický systém
ZenThonic – 3×1 polévková lžíce, opět džus z mangustanu, dle mého názoru na našem trhu v současnosti nejsilnější antioxidant, posilující vlastní síly organismu a dodávající energii tělu.
Digestive Enzymes – 3×2 s jídlem – komplex enzymů, pomáhajícím metabolismu, enzymoterapie je účinnou podporou léčby rakoviny.
2-3 litry bylinných čajů denně.
Takto bych to viděla minimálně na 3 měsíce, pak bychom konzultovaly další.
Je mi jasné, že je doporučení veliké, ale můžete čekat v této situaci něco jednoduššího? Tuto kůru máme vyzkoušenou povícekrát. Mohu říci, že někdo se uzdravil úplně, jestli se to dá vůbec takto říci, zůstal jen na prevenci a dodržuje stravu. Někdo to bohužel nezvládl, ale bylo to proto, že vzdal. Zaručit vám nemůže nikdo nic.
Toť ode mne vše. Rozhodněte se a jednejte. Držím vám palce.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?