Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se poradit ohledně svého problému. Trvá to už nekolik let a ani nevím kdy to začalo, nejsem schopna se při sexu přemoci a vzít partnerův penis do úst. Pociťuju přitom jakoby stud a nepřekonatelný strach z toho, že se mu to nebude líbit, tak to raději nedělám a nevím jak to v sobě prolomit aby to šlo. Na druhou stranu mám svého partnera ráda a chci mu udělat dobře. S mým posledním partnerem se mi to nepovedlo překonat za dva a půl roku vztahu. Rozhodla jsem se to už nějak začít řešim právě kvůli současnému novému partnerovi. Právě díky tomuto problému mě sex těší míň a míň protože si začínám připadat opravdu jako špatná milenka, navzdory tomu musím říct že mám sex ráda… Tak nevím možná to zní vcelku zmateně, ale snad poradíte i s tímto.
Díky

Odpověď

Dobrý den,
nic se nám neděje náhodou, vše má svůj význam, tak zkusíme popátrat, kde je toto. Přečtěte si o svém dni narození a o dvou šestkách, tam je řečeno vše 🙂 Pokud k tomu navíc přidáte osmičku, vidíte, jak jsou to důležité výzvy, jsou karmické, tudíž těžší, táhnete si je z minulých životů, ale máte šanci je tento život vyřešit! Váš problém není penis partnera, ale vaše naprostá nesebedůvěra, stále se bojíte, že nebudete dost dobrá pro druhé, bojíte se, že je ztratíte, nedokážete si představit, že byste zůstala sama, a tak děláte vše, co si myslíte, že druzí očekávají, a v žádném případě neděláte nic, za co si myslíte, že by vás odsoudili a třeba nechali. Pokud tento přístup nezměníte, budete o své blízké přicházet tak dlouho, dokud na nich nepřestanete lpět. Vaším úkolem je přijmout sama sebe jako tu nejdůležitější bytost na světě, vy jste první, jste naprosto dokonalá a úžasná přesně taková, jaká jste teď. Nic na sobě nemusíte kvůli druhým měnit, nemůžete zajistit spokojenost druhých, když budete potlačovat svou přirozenost. Každý máme své chyby a každý se více méně snažíme je změnit, ale kvůli sobě, ne kvůli druhému. Láska je o přijetí partnera takového, jaký je, pokud si budete hrát na něco, co nejste, budete se snažit být v jeho očích lepší, vždy vám bude ukazovat, že nejste pro něj dobrá. Až nabudete sebejistotu, že jste dobrá, pak budete pro všechny okolo. Láska nesoudí, nehodnotí, přijímá vše.
Přečtěte si tuto aktualitu – Tři druhy lásky a pak čtěte a praktikujte rady z knížky Miluj svůj život, je to pro vás zásadní 🙂
A trénujte nejen v posteli. Dělejte věci, o kterých víte, že se moc nepřijímají, ale vy je děláte ráda, chovejte se a jednejte tak, jak to chcete vy, jak se vám to líbí a jak to cítíte správně, ne podle druhých. A stejně tak v posteli hýčkejte svého muže, jak vám se to líbí, dělejte to pro sebe! Jemu se to rozhodně bude líbit také! Rozumem jistě přijímáte, že líbat rty, ucho, palec u nohy či penis svému milovanému je naprosto stejné, všechny části těla jsou totožné, žádná není nepřijatelná ani nedotknutelná, milovaný partner je otevřený pro mne, oddává se mi celý, chce to všechno a cokoliv. Všichni se učíme a s láskou přijímáme nešikovnosti i v posteli, s úsměvem a ohromnou vděčností vás partner odmění za nedokonalé žužlání jeho penisu, uvidíte 🙂 Ukázat nedokonalost není cesta k opuštěnosti, ale k pravé lásce.
Život je trénink, nejde mávnout kouzelným proutkem a mít to vyřešené, chce to reálně to dělat, nejdřív třeba s nechutí, až po několika trénincích se mi vše zautomatizuje a zbavím se strachu. Není to jen se sexem, ale s každou změnou našich postojů, jsme v tom všichni!
Držím palce
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře