Dotaz

Dobrý den, chci Vás poprosit o radu ohledně svého problému.

Velmi mě poslední tři týdny bolí oblast beder, ráno vstávám s bolestí na všech čtyřech a do večera bojuju, abych mohla pracovat. Myslela jsem, že je to ploténka, ale přidala se kalná moč, a bolest v zádech neustává. Moč se mění. Začínám být unavená a mám dilema, zda jít či nejít k praktickému lékaři.

Nerada chodím k lékařům vůbec, ale obávám se zánětu ledvin a taky neschopenky, kterou si nemůžu momentálně dovolit. Vypadá to ovšem tak, že budu muset zvolit zdraví. :-))

Děkuji za odpověď a přeji krásné dny…..

Odpověď

Dobrý den,
tak kalná moč je jasná známka zánětu ledvin. Říct k tomu musím ale taky i to, že pokud máte pocit, že zánětu ledvin vás zbaví jen lékaři, tak chyba lávky! Dají vám ATB, která zánět zlikvidují, ale současně totálně zlikvidují všechnu příznivou mikrofloru, i tu, která je na stěně močových cest! Takže recidiva zánětu bude rychlá…
VŠECHNO se dá vyléčit přírodně, i ATB se dají nahradit přírodou. Jen je potřeba nebát si opravdu extrémního dávkování, když se léčíme, je třeba překročit doporučené denní dávky, které jsou nastavené tak, aby jen doplňovaly talíř. Ale neléčily.
Užívejte z doporučeného:
Green Health (každou hodinu 1tbl., celkem 12tbl. denně) + C 1000 (spolu s Green Health) + Garlic MAX (stejně tak) + AC Zymes (stejně tak) + White Willow (každou hodinu 2tbl.). Možná by to mohlo stačit, ale pokud je tam už bakteriální infekce, přidala bych Samburex – náhrada ATB, a to 6 čajových lžiček denně do vody, popíjet.
Jíst pouze natural rýži, nic víc. Hooodně pít čistou vodu, a k ní 2 litry čaje na močové cesty a ledviny.
Až zánět přejde (cca do pěti dnů), doužívat Green Health (2-2-2) + AC Zymes (2-2-2) + C 1000 (1-1-0), a pokračovat v užívání ještě 3 měsíce na doléčení.
Tak to zvládněte!
s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře