Dotaz

Dobrý den, Miluško.
Před měsícem jsem se seznámila přes seznamku s úžasným mužem, má vše dle mé „objednávky“. Cítím klid, porozumění, lásku, zkrátka spíše pozitivní pocity. Je element Dřevo, pokud se nemýlím, já Kov, vztah karmický, také jsem se dívala na naše životní čísla,já 1 on 4 🙂 a numerickou mřížku. Připadá mi velmi zajímavá… Háček je v tom,že on tvrdí,že vztah sice chce,ale má strach z toho ,co cítí,z toho jak si rozumíme a jak jsme v souznění.Nevěří,že mohl najít někoho jako jsem já. Je to takový extrém,že mě ani nelíbá na rty,je prý moc zklamaný ze vztahů… Vidím v tom obrovskou zkoušku trpělivosti pro mě a naučit se bezpodmímečné lásce,tedy,alespoň si to myslím.je ke mně něžný,stále mě k sobě tiskne a objímá,je to krásné,když jsme spolu,ale vidíme se tak max.jednou týdně a to mi nestačí :(.Když mu napíšu,tak se třeba celý den neozve. Je to někdy těžké brzdit tu touhu ho nakopnout,aby něco dělal,nebo aby si na mě našel čas,učím se být pasivní a trpělivá. Nechce,abych hledala jinde,ale já chci partnera,který se mnou bude chtít trávit čas. Miluji ho a chci zvládnout tuto výzvu a porozumět tomuto zrcadlu. Proto prosím o názor a úhel pohledu. Vděčná a pokorná žena 🙂

Odpověď

Dobrý den,
je to tak běžné, že se dnes muži takto chovají…
Buď jsou extrémně odtažití, nebo extrémně aktivní, bojovní, útoční. Jsou dnes totiž vesměs všichni neuvěřitelně zranění.
Když se podíváme, v čem vyrůstali, kdo je vychovával, v jakých principech, tak se není co divit. Aktivní matky, aktivní učitelky, aktivní spolužačky, aktivní přítelkyně. Kluci jsou mnohem zranitelnější při dospívání než holky. Společnost a my ženy jsme z mužů udělaly to, co jsou dnes. A nelíbí se nám to. Máme ale smůlu, protože na tlak, naši aktivitu, a naše potřeby už oni nereagují. Už toho mají dost, a tak nás bojkotují. Nedají nám to, co potřebujeme my.
V principu je to nádherná škola a muži jen cíleně dělají to, co musí – učí nás být ženami. Pasivními, trpělivými, čekajícími, ustupujícími. Ženami, které jsou schopny dát muži prostor, aby on se mohl projevit jako muž v celé své parádě 🙂
Je nádherné, jak to funguje a co mi ženy z ženských programů Akademie celostního zdraví sdělují. ANO, umíme změnit svého muže, umíme změnit jeho chování k nám, umíme změnit jeho chování ke komunikoliv, máme tu moc a dar.
Důležité také je pochopit sama sebe, což ženy v kurzech učím taky. Protože pokud to žena pochopí, dojde jí, proč se musí změnit a taky ví, že jí její muž ke změně dává pouze prostor. Pak mění sebe kvůli sobě, ne kvůli muži a vztahu. To je nejpodstatnější na naší ženské škole. Protože každá žena se máme učit možná něco jiného, některá mlčet, neaktivovat, chválit, říct si o pomoc, dávat úctu, sdělovat své pocity, oddat se v sexu,… Je potřeba vědět, co je ten můj prioritní ženský úkol. A pak ho JEN dělat 🙂
Takže doporučuji jít do KRUHU Žena je láska nebo Kurzu Žena je láska, kde to všechno pochopíte. Nebo vám mohu vypracovat jednorázový partnerský rozbor (placený).
Pokud milujete svého muže, pak dokážete cokoliv! Až vy budete ženou, tak tím uzdravíte všechna zranění svého muže. Čím víc jich má, tím lépe! O to víc vy můžete být ženou s velkým Ž.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře