Dotaz

Dobrý den,
narazil jsem nečekaně na velký zdravotní problém. Včera při skoku do rybníka jsem narazil stehnama o kámen (panel) a mám pohmožděné stehna ve přední části. Levé je docela fajn, ale pravé je škaradě potlučené. RTG skeletu i sono svalu dopadly dobře, ale mám tam velký hematom. Doktor mi nasadil léky, ale já který prášky zrovna dvakrát nemmusí….
Chtěl bych vás poprosit i dvě věci. Zaprvé, čím si myslíte, že se úraz mohl navodit, co dělám v životě špatně? Máte nějaké přírodní léčivo, co alternativa současných léků (Hotemin creme, Anopyrin, Aescin, Aulin).
Zároveň se omlouvám, pokud tyto služby vůbec nenabízíte. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
svaly jsou symbolem naší aktivity v životě, jak skutečně realizujeme akcí své poslání. Svaly stehenní jsou o našem ukotvení, uzemnění, o navázání na staré, o tom, zda využíváme dobré zkušenosti minulosti a na nich stavíme svůj další růst. A to aktivně a pružně. Pokud bych měla přesně rozebrat váš problém, proč jste tohle zastavení potřeboval, musela bych vám udělat placený rozbor. Ale tuším, že už jsme spolu nějaké hledání vašeho poslání a fungování tady na Zemi dělali. 
Hledejte sebe v našem kurzu Základy celostního zdraví, tam najdete všechny odpovědi na své otázky.
Naše pravá strana je mužská, aktivní, rozumová, razantní, energická. Potloukl jste si tu část, která je postižená – to, co neděláme duchovně, myslí, to se projeví na těle. Viděla bych to na seberalizaci vás v něčem, kde máte prosadit sám sebe a to jako chlap. Klidně to ale může souviset i s tátou – to jsou zase ty základy a zkušenosti. Nevím přesně.
A určitě na zhojení měkkých tkání skvěle funguje Noni a to ve vysokých dávkách – 3 dcl denně v dělených dávkách. Regenerace proběhne rychle a bez chemie, a dokonce i pochopíte, co vám vaše tělo tím říká 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?