Dotaz

Preji krasny den, mam na Vas dotaz. Jak na tom mohou byt partneri, nebo manzele pokud maji v numerologicke mrizce naprosto shodna cisla? Myslim co si muzou dat do zivota, pokud maji toto stejne? Dekuji mnohokrat.

Odpověď

Dobrý den,
pokud jsou partneři narozeni ve stejný den a rok, pak to znamená, že jsou energetičtí sourozenci. Tento život nebudou řešit partnerské rozdílnosti, ale jiné úkoly. Vzájemně si vytvoří dobré vztahové podmínky a zázemí v partnerovi, aby mohli plnit ty jiné úkoly. Je ale pravda, že i když mají stejnou mřížku, mají jiné jméno, jinou krevní skupinu, ale i jiné datumy narození. Pak je třeba podívat se nejen na význam čísel v numerologické mřížce, ale také na význam dne, měsíce a roku narození, na vztahy podle astrologie devíti planet, atd.
Nicméně určitou shodu samozřejmě stejná čísla v mřížce vyjadřují – tito lidé by měli mít nekonfliktní, podporující se, klidný a vyrovnaný vztah 🙂 Ale pozor, může to zase vést k jakési nudě a to také nevěští nic dobrého… Prostě, vše má své pro i proti.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře