Dotaz

Dobrý den,
celé 2 měsíce mě „štípala „kůže po celém těle. Alergie to není !Doktorka mi napsala NEUROL – ten pomůže a antidepresiva (zatím jsem s nimi nezačala). Stav se zlepšil ale průběžně se to opakuje, zvláště v situacích když jsem stresovaná,při nervovém vypětí nebo neklidu, bývám smutná, bez nálady. Prosím o radu co s tím, příp. z čeho to je. Brát antidepresiva se mi zatím nechce.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
rozhodně důrazně varuji před tím, abyste začala užívat antidepresiva, pro vás jsou přímo zhoubná. Přečtěte v poradně varovné případy lidí, kteří začali a velmi těžce se jich zbavují, není vůbec třeba užívat tyto drogy, vše lze vyřešit jinak a dokonce přírodně (lékaři to bohužel neznají, neučí se to). Sama znáte řešení svých potíží – umět se vyrovnat se stresem, vypořádat se se smutkem a neklidem 🙂
Pravá příčina všech kožních vyrážek tkví v tom, že neumíme vnímat situace, které k nám přicházejí, jako výzvy ke své změně. Nechceme vidět, že jsou to jen výzvy pro nás, abychom něco změnili na sobě, raději ty druhé, kteří nám to ukazují, posuzujeme, hodnotíme, odsuzujeme a zlobíme se na ně, cítíme se ukřivděni, že ti druzí si nás necení, když nám tohle dělají. Ale chce to obrátit, oni to přece dělají pro nás, abychom pochopili a poté změnili sami sebe, oni jen z lásky k nám se převlékli do zlých šatů, ale uvnitř jsou čistí a úžasní jako my 🙂
Vy hledejte příčinu ve své obrovské energii a emocionalitě. Je potřeba vnitřní energii ventilovat (dvě Tatry písku denně přeházet z jedné strany na druhou :-)), tak se zbavíte své mužské energie a potřeby vše organizovat, všechny ovlivňovat a do všeho aktivně mluvit. Tím také polevíte tlakovému hrnci emocí, který se ve vás stále plní a vždy za čas vybuchne – buď ven nebo dovnitř, ale rozhodně negativně. Vaším úkolem je naučit se komunikovat o tom, co cítíte a to hned, když to je ve vás, nenechávat nic na později, to právě ukládáte do toho svého papiňáku. Zjemňujte, najděte ženu v sobě, rozvíjejte svou intuici a citovost, buďte ženou.
A pomozte tělu (a to pomůže duši a mysli) takto:
Rhodiolin – sušená dužina rozchodnice růžové, rostliny, rostoucí v Tibetu, díky níž jsou místní lidé tak v pohodě. Podporuje totiž tělo v tvorbě adaptogenů na stress. Dávkování 1-1-0.
Stress B complex – vitamín, který přináší uklidnění a učí vás brát život s klidem a bez nervů. Dávkování 1-1-1.
Strong Bones (vápník s hořčíkem) – velmi důležité dva minerály, které pomáhají navozovat rovnováhu v těle (příjem – výdej), posilují nervová vlákna a proto výrazně uklidňují. Dávkování 1-1-2.
Hodně pít vodu a bylinné čaje. Nepijte žádné bublinkové vody, kávu, nejezte žádnou chemii (žádná kuřata!!!), jste na ni velmi choulostivá, žádné mléčné výrobky.
Příčinou nemocí lidí je nevědomost nebo nedbalost – vy teď už víte, tak je to na vás 🙂
Vaše Empatia s láskou

 
Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře