Dotaz

Dobrý den,
prosím vás potřebovala bych radu. Minulý rok jsem prodělala plicní embolii, žádné poruchy krve nebo vrozené dispozice mi nenašli, vše bylo hned v pořádku, půl roku mi ředili krev, teď nic neberu, krev je v pořádku. Nejdřív jsem měla radost, že všechno dobře dopadlo a říkala jsem si že musím začít znova a to tak, že nebudu řešit malichernosti, budu ráda za svůj život a budu ho žít. Ale asi po třech týdnech se mi občas udělalo jakoby na omdlení a já okamžitě dostala strach že se to vrátí, že omdlím když budu doma sama s dětmi, že umřu, a tak to pokračuje pořád.

Pořád se zkoumám, když mě někde zabolí, hned mám strach co to může být, pořád si myslím že se motám a že je něco špatně. Snažím se hodně číst, píšu si poznámky o myšlenkách, začala jsem věřit v posmrtný život, myslím že se ani nebojím toho umřít, ale nechci být bez své rodiny. Je to hodně smotané, chci si užívat každičkou chvilku ale neustále přemýšlím, jak rychle to utíká. Chci prožívat radost a štěstí a být vděčná za sebe a svoji rodinu, ale jsem jako v mlze, upjatá, bez energie pořád myšlenkama jinde.

Občas mám pocit, že už jsem všechno pochopila a že bude v pořádku, tak jak si přeju, ale většinou mi to vydrží do dalšího rána – rána jsou nejhorší, probudím se a hned mi začne hlavou běžet tok myšlenek,, copak dnes, neudělá se mi špatně, prožiju den v pohodě, nebo se budu zase mučit?

Poslední dobou mám i průjmy a časté rýmy, pociti tíhy na hrudi – vím že dokud nevyčistím hlavu, nebude fungovat tělo, chápu to, rozumím tomu, věřím v to ale nejde mi to.

Děkuju za reakce Věrka

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o plicní embolii a embolii obecně, je to pro vaše pochopení důležité. Píšete, že se snažíte změnit mysl a postoje, je ale třeba znát svůj charakter, vědět o svých životních výzvách. Protože pokud člověk neví, kdo je a proč tu je, tak ani neví, jak má věci chápat, které se mu dějí, a neví, jakým směrem se měnit, co dělat prakticky. Doporučuji vám sledovat Akademii celostního zdraví, především program Odpustit je láska, protože jako 6 Kov máte hlavní životní úkol vypořádat se s minulostí a křivdami, které v sobě nosíte, neumíte se jich zbavit, pustit je, vykomunikovat.

Proč se vám to děje? Jste člověk, který má problém vypustit to, co už nepotřebuje – minulost. Tím v sobě blokujete radost ze života, protože vás to stále strhává zpět. Blokace na úrovni těla je stagnace všech tekutin – krve (embolie), ale i lymfy, střevní zažitiny, krve, moči, prostě všeho tekutého. Pokud špatně tečou tekutiny, špatně odchází škodliviny, a díky nim se naše tělo překyseluje. A protože naše krev musí být zásaditá, bere si ze zásob v těle vápník, kterým se zezásaďuje. Vápník je základním stabilizačním prvkem naší nervové soustavy, tudíž z toho jsou vaše potíže s psychikou, úzkostmi, strachem, obavami. Není to jen na úrovni mysli, ale i těla. Ostatně vše je vždy na všech třech úrovních…

Při klasické léčbě embolie se používají léky na ředění krve, které velmi negativně ovlivňují trávicí trakt, lidé mají velké potíže s trávením. Navíc k lékům na ředění krve se nesmí jíst zelenina, která zezásaďuje, takže kromě chemie z léků si ubližujeme i stravou, která je během „léčení“ zakázána.

Protože vápník je jeden z nejdůležitějších prvků pro stabilizaci srdce (pravidelnost stahu a povolení souvisí s rovnováhou a dostatkem vápníku a hořčíku), pak není divu, že vždy jako další ukazatel nedostatku vápníku jsou potíže se srdcem. Odtud tíha na hrudi.

A protože vaše střeva jsou v nepořádku od chemických léků, plíce jako párový orgán jsou oslabené také, tudíž od toho rýmy.

Doporučila bych soustředit se chvíli na podporu těla. Jsme trojjedinné bytosti (tělo, mysli a duše) a jedna část druhou oslabuje, ale i si pomáhá. Proto když začnete podporovat tělo materiálně, půjdou vám snáz i věci kolem změny pohledu na svět, i pochopení. Uvidíte, že toho spoustu pochopíte o sobě v Odpustit je láska, nebo sledujte další programy, empatii – hledejte sebe! Můžu vám také vypracovat placený osobní rozbor, ale vlastní hledání je vždycky užitečnější pro vás 🙂

Doporučuji užívat toto:

New Life (1-1-1) – multivitamín a multiminerál pro ženy ve vašem věku, doplní nejen vápník + Rhodiolin (2-2-2) – rozhochodnice růžová, která zklidní vaši psychiku i zažívání + AC Zymes (2-2-2) – probiotika na spravení zažívání + C 1000 (1-1-0) – dodá vám radost a pomůže zbavit zahlenění.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vyloučit cukr a sladkosti, mléčné výrobky, než se zbavíte rým a spraví se zažívání, pak můžete kysané, bílé pečivo.
Je potřeba hodně pít, když se snažíme rozhýbat tekutiny ve vašem těle.
A snažit se dívat dopředu, vykašlat se na to, co bylo včera, vyhodit obavy a strachy a místo přemýšlení aktivovat! Pracovat, pracovat a pracovat 🙂 je to pro vás relax.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře