Dotaz

Dobrý den,

mam dotaz jeste ohledne dcery. Na břichu a na stehnech se ji objevil suchy ekzem (suche fleky), nesvedi. Mela to již jednou na hrudniku a na zadech ,detoxikovali jsme joalisem (pry mela zatež z mych odvrtanych plomb). Asi mesic to bylo OK ale pak se to objevilo na brichu a stehlnech.Ja osobne si myslim, ze tojsou jeji nezpracovane emoce. Ale pan doktor ji tentokrat nic nenemeril. Je velmi citliva emocionalni. Prosim, co s tim. DEkuji.

Malková

Odpověď

Dobrý den ještě jednou,
když si zadáte do vyhledávače v empatii Ekzém, objeví se vám opravdu velké množství dotazů a mých odpovědí, i rad, co s tím. Ekzém vždy vychází od střev, špatného stravování, překyselení. Nejí dcera sladkosti, mléčné výrobky, pečivo, chemii? Zaměřte se na zdravé stravování a nehledejte duchovní příčinu jejich potíží, protože ta je ve vás.
Dceři stejně jako synovi dávejte probiotika, příčina jejich „odlišných“ nemocí je stejná – tlusté střevo. K probiotikům přidejte dceři Liquid Chlorophyll (2 čajové lžičky denně, synovi můžete dávat také) a Liquid C (i synovi můžete dávat).
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře