Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu.
Tři až čtyři roky mám problémy s pravou rukou, úbytek svalové hmoty mezi metakarpy palce a druhého prstu. Omezená hybnost, nemám sílu v prstech např. nerozepnu zip, při držení sklenice či hrnku v pravé ruce mám velký třes, jak u alkoholika.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
věc není vůbec jednoduchá a bude to nějaký čásek trvat, s tím ale asi počítáte. Tři, čtyři roky se problémy prohlubují, je třeba dát tělu čas, aby se znovu zregenerovalo. Vše vychází z nedostatečného zásobování ruky živinami a jejich nedokonalým odváděním. Z hlediska psychiky je třeba popracovat na svém vztahu k partnerovi nebo mužům obecně. Jste velmi aktivní mužská energie, která si nenechá jen tak něco říci, máte svůj názor, ze kterého jen velmi těžko slevujete. Máte své představy, které se snažíte vynucovat i na druhých. Druzí lidé nám ale slouží jen jako zrcadlo nás samých, abychom se na nich učili o sobě a měnili sebe, druhé změnit nelze. Proto se zaměřte na své vztahy s muži a začněte měknout 🙂 Staňte se ženou a využijte své ženské síly, která je diametrálně odlišná od té mužské, nechte mužům, co je jim vlastní a rozviňte svou ženskou stránku. Je to váš životní úkol, duše vás staví prostřednictvím vašeho těla a to neumí lhát 🙂 Život je škola a každý máme své lekce se svými trenéry… záleží na nás, jak učivo zvládáme. Doporučuji vám:
Noni – džus z léčivého ovoce (my mu říkáme zázračný), který harmonizuje všechny systémy těla, zvyšuje prostupnost tkání, podporuje regeneraci, užívejte 6 lžic denně po dobu, než se stav začne zlepšovat.
Power Booster – speciální produkt, který podporuje vylučování růstového hormonu, takže každý člověk po 40. roce života by ho měl užívat jako prevenci úbytku svalové hmoty, pro vás je nutný prozatím v dávkování 3-3-3 nalačno (poslední dávka těsně před spaním).
Současně bych přidala i Pure Yucca, aby vymydlovala usazeniny a živiny se dostaly, kam mají. Užívat 2-0-2 na lačno, hodně zapíjet. Pitný režim je velmi důležitý, buď bylinné čaje nebo zásaditou vodu (vše o něm na aquarion.empatia.cz), je třeba vypít 3 litry! Bez tekutin nefunguje nic, ani odplavování škodlivin, ani přívod živin.
Čím více omezíte stravu, tím rychleji vše půjde. Ideální by bylo jíst nějakou dobu pouze rýži natural, jáhly, pohanku se zeleninou, ovoce ryby. Rozhodně je třeba vyřadit uzeniny, mléčné výrobky (jezte sojové, ty jsou pro vás velmi prospěšné, tofu, sojové mléko), cukr a všechny sladkosti, všechny bublinkové vody a kávu (nahraďte meltou). Je třeba si dávat velký pozor na instatní potraviny, obsahují totiž hliník, který je spouštěčem všech potíží spojených s třesem. Vy jste naprosto nenáročná s jídlem, tak si myslím, že to pro vás vůbec nebude problém. Uvaříte si hrnec zeleninové polévky či rizota a budete to zobat týden, mám pravdu? 🙂
Vše je na vás, každý jsme tvůrcem svého života, starostí i radostí :-)))
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře