Dotaz

Dobrý den, měla bych dotaz, zda existuje nějaké vysvětlení, proč s partnerem vůbec neodpovídáme popsanému vztahu Voda Země. On by podle tohoto popisu jakožto Země měl být UČITEL a já Žák. Ale funguje to přesně naopak, vztah organizuji já a on se vůbec jako učitel neprojevuje. Neumí vymýšlet žádné věci a rozhodovat se za nás oba. Možná proto i náš vztah začíná být nešťastný, protože bych vedle sebe měla raději někoho, kdo vztah dokáže vést.

Já – červenec 1990

On – Květen 1995

Moc děkuji za možnou odpověď

Lucie

Odpověď

Dobrý den,
váš partner je pro vás naprosto božský učitel! Vaším životním úkolem je učit se být ženou, máte samá lichá čísla v datu narození. A jak lépe se učit být ženou, než mít vedle sebe muže, který vás staví do pozice, kdy „musíte“ být akční? Je to naprosto úžasně postavené!
Vždycky bychom měli měnit sebe. Pokud vidím, že můj muž není akční chlap, jak by měl, pak se musím ptát, z jakého důvodu mám takového muže? Proč já potřebuju? Nejsem to náhodou já, kdo mu nedovolí tím chlapem být? Neučí mě prostě počkat, nechat aktivitu jemu, usměrnit sebe a dát mu prostor? Je mi jasné, co teď řeknete – to bych se nikdy nedočkala ničeho. Pokud vás to napadlo, jste chlap na druhou a trénink vašeho muže je ten nejideálnější pro vás. Trpělivě si počkat. Žena si umí trpělivě počkat na akci svého muže. Umí mu správně sdělit, co by ráda a umí ho správným způsobem vyburcovat, aby se cítil tak, že prostě akční být musí! A bude v tom šťastný 🙂
Doporučuji podívat se na program Žena je láska a následně se přidat k placené členské stránce KRUH Žena je láska, tam vás naučím, jak být ženou a budete koukat, jak je to jednoduché. Neříkám, že snadné, ale jednoduché ano. Rozchod má smysl pouze v případě, že nemilujete, že jste spolu kvůli něčemu jinému než z lásky. Váš partner je váš učitel a partnerský vztah je jen o vás samé. Nemá smysl odcházet a hledat lepšího, akčnějšího chlapa – nenajdete ho. Protože si přitahujete jen takové muže, kteří vás budou učit změnit sebe.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře