Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat nedávno mi zjistily výrůstky od krční páteře (rostou od míchy) mám ale spoustu problémů jako mám pocit na infarkt občas mám pocit, že se mi krev nevejde do žil a ty zákonitě musí prasknout nebo jakoby odlet do jiného světa 🙁 levá krkavice mne dokáže bolet jako hustou krev. Prosím o radu co s tím děkuji velice a ráda přispěji.

Odpověď

Dobrý den,
krční páteř je ukazatelem vašeho žlučníku a jater, její tuhnutí a dokonce výrůstky ukazují na velké znečištění organismu, kdy se v těle hromadí množství odpadních látek, ze kterých se tvoří cosi navíc. Z hlediska duchovního jste člověk, který velmi těžce bere zodpovědnost za svůj život do svých rukou, potřebujete se na někoho vázat, od někoho popostrčit, dodat sebevědomí, lpíte na druhých lidech, protože máte strach, že svůj život sama nezvládnete. Je třeba vše vzít jako výzvu, byla jste to vy, která si vybrala přesně tyto překážky do života a to právě proto, že jste věřila, že to zvládnete, že tuto „laťku“ skočíte. Je třeba prostě to, co chcete, udělat, nečekat na impuls zvenčí, jednoduše to udělat. Jen ta akce vám ukáže, zda to bylo správné či ne, jinak se nedozvíte, zda jste to udělat měla nebo neměla. Je třeba přestat se spoléhat na názor druhých, kteří vám určují váš život a podle nichž tu věc uděláte nebo neuděláte. Je třeba činit podle svých přání a tužeb, ne druhých! Z toho samozřejmě plyne vaše následná nespokojenost, protože žít podle druhých vás uspokojovat nemůže. A protože neděláte nic podle sebe, jste málo ve svém životě akční, proud všech tekutin ve vašem těle se zpomaluje – zpomaluje se tok krve, zahušťuje se (málo radosti), zpomaluje se tok lymfy a tím dochází ke špatnému odvodu škodlivin z těla (hodně svárů, potíží, nespokojenosti a křivd). Je třeba se osamostatnit, vzít zodpovědnost do svých rukou.
Vše na těle, co vyrostlo, se dá odstranit přirozeně, ale je třeba mít trpělivost – jak dlouho to vzniká, tak dlouho to může zanikat. Jde o proces, který ovlivňujeme nejen pochopením toho, proč jsme tento dar dostali (kupte si knížku Co nám tělo říká, je úžasná, pomůže vám nejen v této situaci pochopit, ale i v mnoha jiných), ale i svým přístupem ke stravě, pitnému režimu a fungování svého těla vůbec. Doporučuji vám toto (pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, tak doporučení změníme, toto neužívat!):
Ocean 21 – tekutý produkt s mořskými řasami, které stahují nečistoty z těla, především z lymfy a krevního řečiště a odvádí z těla pryč, dávkování 1-1-1 polévková lžíce.
Pure Yucca – rostlinka, která rozpouští již usazené nečistoty, které třeba už zatvrdly, obsahuje saponiny, takže jako jar vymydluje – pomalu a jistě :-), chce to trpělivost a hodně pít!!! dostat se rozhodně na alespoň 3 litry tekutin denně, máte potíže s tekutinami, takže voda je velmi, velmi důležitá, juku užívat prvních pár týdnů 1-0-1 nalačno, pak zvýšíme dávkování, ozvete se, jak se cítíte. Přečtěte si o Aquarionu (aquarion.empatia.cz), zásaditá voda z něj je lékem pro všechny, kteří mají potíže s tekutinami, přirozeně detoxikuje, velmi by vám pomohla a vše urychlila, je to řešení na celý život a pro celou rodinu. Ze stravy je pro vás velmi důležité vyřadit všechny mléčné výrobky a pšenici, to vám způsobuje usazování nečistot. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny.
Pijte buď čistou zásaditou vodu z Aquarionu, nebo si vařte bylinné čaje, dopoledne čaje na podporu trávení a odpoledne čaje na podporu vylučování, vždy 2 sáčky zalít 1 litrem vroucí vody a popíjet. Po obědě a před spaním si uvařte 1/4 litru jaterního čaje, smíchejte Ostropestřec mariánský mletý s troškou hroznového cukru a 1 polévkovou lžíci této směsi schroupejte nasucho, zapíjejte jaterním čajem a k tomu spolkněte 3 tbl. Lecithinu, je to základní látka, regenerující jaterní buňky a k tomu ještě rozvolňuje, pomáhá změkčovat zatvrdlé usazeniny.
Velmi dobré zkušenosti máme s užíváním detoxikačních náplastí Detox Patch. Nalepují se přímo na místo, kde jsou nahromaděné nečistoty. A účinné látky, obsažené v těchto náplastech vytahují tyto nečistoty přímo ven a také tkáň změkčují. Můžete si klidně k celé kůře přidat. Takto bych to viděla na 2 měsíce, poté se ozvěte, jak se cítíte a uvidíme, co pozměníme 🙂 Držím vám palce, abyste zvládla udělat ten první krok…
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře