Dotaz

Dobrý den, 

je mi 23let a asi před měsícem jsem se rozhodla vysadit hormonální antikoncepci. Po její vysazení se mi začalo dělat akné a to především na bradě – kolem pusy. Jsem z toho poměrně nešťastná a nevím jak se toho zbavit. Na obličej používám přírodní kosmetiku – resp. oleje. Je mi jasné, že je to způsobeno vysazením HA a nerovnováhou hormonů, ale ráda bych věděla jak si je mám dát tedy zase do rovnováhy a pleť si napravit.
Moc moc Vám děkuji za odpověď!
Krásný večer

Odpověď

Dobrý den, moc vás chválím za vaše rozhodnutí! Jste skvělá a mám radost 🙂 Samozřejmě je to tak, máte rozhozený hormonální systém. Podívejte se, kde se zobrazuje na obličeji pohlavní orgány a bude vám vše jasné, proč právě kolem pusy a na bradě. Je třeba vyčistit lymfu, kterou máte plnou hormonů a která není schopna odvádět nečistoty tak rychle z těla, jak je třeba. Přečtěte si o očistě, z doporučených produktů potřebujete čaje, čtěte hlavně o stravě, jinak vám bych dala v této chvíli vojtěšku, ta zezásaďuje organismus a hlavně hojí zánětlivá ložiska na kůži (2-2-2 před jídlem na lačno) a pupalkový olej, který harmonizuje hormonální systém a také působí hojivě na kůži (1-1-1 po jídle). S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?