Dotaz

Dobrý den,  je mi 23let a asi před měsícem jsem se rozhodla vysadit hormonální antikoncepci. Po její vysazení se mi začalo dělat akné a to především na bradě – kolem pusy. Jsem z toho poměrně nešťastná a nevím jak se toho zbavit. Na obličej používám přírodní kosmetiku – resp. oleje. Je mi jasné, že je to způsobeno vysazením HA a nerovnováhou hormonů, ale ráda bych věděla jak si je mám dát tedy zase do rovnováhy a pleť si napravit.
Moc moc Vám děkuji za odpověď!
Krásný večer

Odpověď

Dobrý den,
moc vás chválím za vaše rozhodnutí! Jste skvělá a mám radost 🙂
Samozřejmě je to tak, máte rozhozený hormonální systém. Podívejte se, kde se zobrazuje na obličeji pohlavní orgány a bude vám vše jasné, proč právě kolem pusy a na bradě. Je třeba vyčistit lymfu, kterou máte plnou hormonů a která není schopna odvádět nečistoty tak rychle z těla, jak je třeba. Přečtěte si o očistě, z doporučených produktů potřebujete čaje, čtěte hlavně o stravě, jinak vám bych dala v této chvíli vojtěšku Green Health, ta zezásaďuje organismus a hlavně hojí zánětlivá ložiska na kůži (2-2-2 před jídlem na lačno) a pupalkový olej Evening Primrose Oil, který harmonizuje hormonální systém a také působí hojivě na kůži (1-1-1 po jídle).
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře