Očista krevní lymfy a podpora sleziny

Slezina je zodpovědná za kvalitu našeho imunitního systému, protože čistí lymfatický systém, odvádí z těla chemické látky a barviva, které jíme spolu s potravinami a podílí se na krvetvorbě tím, že odstraňuje z krve staré červené krvinky.

Lymfatický systém je samostatný systém kanálků, jimiž proudí tekutina – lymfa. Součástí tohoto systému jsou lymfatické uzliny, které zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z těla. Lymfa odvádí z těla chemické látky, které naše tělo přijímá, filtruje např. i bílou barvu potravin.

Pokud často trpíte na angíny, vězte, že nemáte v pořádku vaši lymfu.

Mandle si střežte jako oko v hlavě, protože je to jediná naše kontrolka, která nám svítí při přetíženém lymfatickém systému a sleziny. V této situaci nepomohou antibiotika, ta pouze vyřeší bolest mandlí, ale příčinu neodstraní.

Pokud máte jakékoliv potíže s oblastí krku, třeba trpíte chrapotem, máte pocit staženého hrdla, nejste si jisti v komunikaci, i to je příčina v přetížené lymfě.

Čistota lymfatického systému se také projevuje na vaší štítné žláze a vůbec celém hormonálním systému, takže kdo má potíže se štítnou žlázou nebo jinými žlázami s vnitřní sekrecí, jistě se mu lymfa blokuje a to především v místě, kde ona žláza leží.

Pokud se vyholujete a to především v podpaží, také podporujete stagnaci lymfy a vytváříte si nejvhodnější podmínky pro vznik cyst, bulek a dalších útvarů v prsou. V podpaží by měla být hezká jamka. Zbavování se chloupků kdekoliv je příčinou stagnace lymfy, protože ta proudí těsně pod kůží a tudíž vytrhávání chloupků narušuje její tok. Také jakýkoliv chirurgický zásah do těla, zranění, které zanechává jizvy, způsobuje přerušení toku lymfy a následné otékání příslušné části těla.

Pokud užíváte jakékoliv hormony, ať na štítnou žlázu či antikoncepci nebo proti nepříjemným důsledkům menopauzy, proti revmatismu nebo lokálně jako mastičky či je dýcháte při astma, máte lymfu taktéž přetíženou. Umělé hormony totiž lymfu brzdí a plní, navíc vás hormony ovládají jako roboty (chcete to?), přemýšlejte o tom, že je hodíte do koše. Je to zhouba naší civilizace…

Kvalitní proudění lymfy nám pomáhá v rovině duchovní zbavovat se zloby, nešvarů, neodpuštění, křivd a bolestí, pomáhá nám čistit myšlení, pomáhá nám zbytečně neulpívat na zbytečnostech a zbytečně se v nich nepitvat, pomáhá nám zachovat si čistou hlavu, radost v životě a chuť jít dál.

Pomocné myšlenky hledejte v knížkách a kartách, ve kterých najdete jiný pohled na situace, které se vám dějí, abyste byli schopni převzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou, přestali být oběti a stali se tvůrci svých životů – a učinili je tak krásné a vy byli šťastní, o nic jiného nám totiž nejde, jen se radovat a být šťastní.
Moc vám to přejeme…

Nejvhodnější dobou k očistě lymfy je léto – období mezi 15.7. – 14.9.,

očista lymfy tedy navazuje na očistu srdce a tenkého střeva, pokud jste ji podstupovali. Není to však podmínkou. Je to samozřejmě výhodou, protože jak krev tak lymfa hospodaří s tekutinami a tudíž jedna druhou ve funkci podporují.

Viz Orgánová růžice

Takže jak na to:

Od té doby, co máme k dispozici jedinečný filtr a aktivátor vody Aquarion, každou očistu těla začínáme doporučením na to nejzákladnější, co můžeme pro naše tělo udělat – začít pít čistou, zdravou, zásaditou, „živou“ vodu, která je mj. jedinečným antioxidantem.. Důležitost tohoto kroku jistě pochopíte po přečtení stránek Aquarion. Jsme ze 72% voda. Každá buňka potřebuje vodu. Zdravou vodu. Voda je tou nejzákladnější součástí naší „stravy“. Tak kde jinde bychom měli začít?!? To snad dává smysl, ne? Čtěte pozorně…

Ocean 21 – tekutý produkt obsahující Aloe vera a výtažky z osmi mořských řas, o kterých je známo, že stahují nečistoty z těla, navíc podporují sníženou funkci štítné žlázy (takže pokud máte zvýšenou funkci, neužívat!) a tudíž celý hormonální systém. Užívá se 3 polévkové lžíce denně, dlouho povalovat v ústech.

Spirulina Chlorela – dvě řasy s účinky alkalizujícími, stejně jako Ocean stahují z těla nečistoty, především z lymfy, podporují činnost štítné žlázy, stahují nečistoty z mateřského mléka, tudíž je velmi vhodná pro kojící ženy, které neví, jak se zdravě čistit. Dávkování 1-1-1 před každým jídlem, hodně zapít, ideálně zásaditou vodou z Aquarionu.

Nebo Slim Formula můžete použít na rozhýbání lymfy tento produkt a to tehdy, když potřebujete navíc spravit zažívání a shodit nějaké to kilo. Obsahuje totiž kromě termogenní složky, která rozprouďuje lymfu, také výtažek z kaktusu Nopálu, který léčí a harmonizuje zažívání. Dávkování před každým jídlem 1 tbl.

ImmunAid = Vilcacora = Kočičí dráp – sušená rostlina, podporující aktivitu a množství bílých krvinek, cíleně tak podporuje imunitní systém a slezinu. Dávkování 2-0-2.

Omega 3 patří mezi nenasycené mastné kyseliny, které prokazatelně snižují viskozitu lymfy, přispívají k jejímu lepšímu proudění. Užíváme 3×1 tbl. po jídle.

Detox Patch náplasti – obsahuje nejen mnoho vzácných bylin, ale také jihoamerické houby, dřevný ocet a dokonce rozemletý polodrahokam turmalín. Celkové složení podporuje nejen detoxikaci, ale hlavně rozvolnění, prostupnost tkání a proudění tekutin v těle. Dokáže tedy velmi dobře napomoci vstřebání se jizev a rychle tělo znovu postavit na nohy v případě operačních zásahů. Náplasti se přikládají zpravidla po dobu 10 dnů a poté se dává pauza 3 dny, v případě potřeby se pokračuje.

Z čajů je výborný čaj Vilcacora (již je o této rostlince zmíněno výše) a čaj Lapacho, především pro jeho schopnost neutralizovat kyselé prostředí těla. Pijte zelené čaje. Nezapomeňte na podporu ledvin a močových cest – detoxikujete, takže odpoledne po 15. hodině vypít 1 litr čaje na ledviny. A večer před spaním určitě podpora jater v podobě čtvrtlitráčku jaterního čajíčku.

Pokud jste si již pořídili naprosto unikátní a všechny biorezonanční přístroje nahrazující Bioharmonex, pak si nastavte na dobu očisty sleziny mezi 9. – 11. hodinou program Imunita a během dne střídejte programy Detoxikace, Oběhový systém a Stále mladý.

Můžeme doporučit osvědčený balíček produktů na očistu sleziny a lymfatického systému:

Balíček obsahuje:
1 ks Spirulina Chlorela Plus
1 ks  Omega 3
1 ks  ImmunAid

Užívejte:
Spirulina 3x denně 2tbl. na lačno před jídlem zapít + Omega 3x 1tbl. po jídle + ImmunAid 3x 2tbl. po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

A co se stravou?

Alespoň dopoledne pít ovocné nebo zeleninové šťávy, jíst zeleninu a ovoce a jíst lehké jídlo dle zásad dělené stravy a krevních skupin. Ze stravy vynechat mléko a mléčné výrobky, cukr a sladkosti, vyvarovat se chemii v potravě. Zvýšit podíl ryb a mořské zeleniny, mořských řas.

Ideální barva v této době je oranžová a žlutá.

Cvičte, hýbejte se, dopřejte si masáže!

Online program, kde najdete vše komplet o slezině a lymfě je PŘIJÍMAT JE LÁSKA

S láskou Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře