Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mohu brát Coenzym Q10, jestliže beru prášky na tlak.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
lidem s nízkým tlakem se vysoké dávky Coenzymu Q 10 nedoporučují, tím se ale myslí dávky vyšší než 200 mg denně, což na našem trhu nenajdete v žádném produktu.
Potíže s vysokým tlakem souvisí se znečištěnými cévami, tudíž se musí srdíčko mnohem více namáhat, aby protlačilo krev do celého těla. Prášky na tlak neřeší příčinu potíží s tlakem, nečistí cévy a nedokáží dovést tělo do zdravého stavu, Vlastně by se neměly jmenovat léky, protože neléčí, většinou vám lékař řekne, že je budete užívat už stále. Proto by mělo být ve vašem zájmu příčinu řešit a nespoléhat se na doporučení lékaře, který by se také možná neměl v některých případech nazývat lékař, když nedokáže vyléčit, tudíž uzdravit 🙂 Nechci se tím nikoho dotknout, ale není to k zamyšlení? Vaše srdíčko je velmi přetížené, proto Coenzym potřebujete velmi nutně. Ve vašem věku byste potřebovala až 200 mg denně, vysoké dávky jsou jen prospěšné. Doporučila bych vám Co Q10 Lozenges, což je jediný produkt na našem trhu rozpustný pod jazykem, tudíž s maximální vstřebatelností. Doporučila bych vám první tři měsíce užívat 3 tbl. denně, pak snížit a preventivně užívat 1 denně. Uvidíte sama ten úžasný efekt! Je to finančně náročnější, ale co je důležité…?
Je mi jasné, že vám jde o léčebný efekt, ale je pravda, že ženy, které užívají vysoké dávky kvalitního Coenzymu Q10, dokáží během několika měsíců omládnout neuvěřitelně.
Energii do života a hodně radosti.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře