Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych prosím poradit, jak mám komunikovat se svým šédem, který je podle Astrologie devíti planet číslo 4 – dřevo a já jsem číslo 7 – kov.

Podle pentagramu jsem jeho učitel a on můj žák, ale ve skutečnosti to je naopak. On mě ze své pozice úkoluje a diriguje, což mi bytostně štve. Podvědomě mám potřebu ho organizovat a úkolovat, ale ze své pozice nemůžu. Zažívám největší frustraci svého života, a nevím jak tento vztah uchopit, abych se tak energeticky nevyčerpávala.
Nedokážu snášet jeho bezprostřední přítomnost a blízkost, zasahuje mi do mého teritoria (aury) a vůbec se mi nelíbí jeho panovačné rozkazy a ponižující chování. Mám chuť mu říci něco pěkně od plic, ale nejspíš by mě to stálo místo. Mám podvědomou potřebu ho usměrňovat a dirigovat, ale jako jeho podřízená, to nemám v popisu práce, ale on by to tolik potřeboval. Neumí si zorganizovat práci, je to chaotik a to mě vždycky vykolejí.Prosím poraďte mi, jak se k němu mám chovat.

Děkuji mnohokrát za odpověď.

Kate02

Odpověď

Dobrý den,
pozice učitele ve vztahu podle A9P je mnohem těžší než pozice žáka. Aby mohl učitel cokoliv žáka naučit, musí najít takové metody, na které žák slyší, a způsoby, kterými se učit chce. Takže učitel se musí sám hodně učit, aby byl dobrým učitelem.
Váš šéf je skvělý žák 🙂 Jste k němu v pozici, kdy prostě nemůžete dávat příkazy jako malému žáčkovi, který vás musí poslechnout. Je třeba najít takový způsob komunikace, aby si sám řekl – super, tohle chci! Jako Kov jste uzavřená a neříkáte své pocity. K tomu vás přesně tahle škola učí – říci, co se vám na práci nelíbí a také říci, co si myslíte, že byste mohla vy sama zlepšit. Nabídnout se. 7 Kov má potřebu pochvaly a mívá často pocit, že si toho, co dělá, druzí nevšímají. Je to třeba říct.
Protože nemáte žádné sebevědomí (3 šestky), tak je váš šéf i ideální trenér pro tohle. Abyste se necítila ukřivděná a zneuznaná a utlačená, ale abyste dokázala uvidět svou hodnotu. Uvidět a pak si za ní jít. Nedovolit fungovat v něčem, co vás trápí a co nelze změnit – jen třeba kvůli penězům.
Všichni máme své úkoly, a k tomu, abychom na nich popracovali, nám slouží druzí lidé. Nastavují nám příležitosti, abychom se učit mohli. Nikdy není úkol do práce, úkol pro partnera, úkol pro mámu a tátu, úkol pro děti,…. atd. Všichni lidé nám ukazují na to stejné.
Učte se poznat sama sebe, pak vám bude jasné, proč tohle (a nejen tohle) potřebujete právě vy. A pak vám také hned bude jasné, co s tím dělat.
Podívejte se na programy naší Akademie celostního zdraví, pro vás jsou programy především Odpustit je láska, Soužít je láska a ženské programy – Žena je láska a Kruh Žena je láska.
Podívejte se také na Harmonické vztahy a kupte si e-book Harmonické vztahy podle A9P.
Mějte se hezky!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře