Dotaz

Ahoj Miluško a Ivane,

jsem v kurzu Základy celostního zdraví. A zřejmě předbíhám lekci, vím že jsem netrpělivá, ale nedá mi to se nezeptat. Probírala jsem se tady spoustou informací, a trošku jsem se do toho zamotala. Nyní začíná vhodné období pro očistu ledvin. Cítím to taky, hlavně v postoji doma s manželem. Chtěla bych si zakoupit balíček, ale teď nevím, jestli napřed nemám zvolit balíček na odkyselení organismu a posléze balíček na očistu ledvin. Anebo když jsem to „dřevo“, jestli nemám začít s balíčkem na játra a žlučník.

Jinak se Vám pochlubím, jak jsem z testu zdraví dopadla katastrofálně – týkal se mě úplně ten poslední sloupeček, a napočítala jsem si věk rovných 78 let. 🙂 Takže je jasné, že nějaké zdravotní komplikace za sebou už mám, a jiné visí ve vzduchu.

Abych to shrnula: Mandle nemám, prodělala jsem v dětství snad 5x spálu, 2x mononukleózu, nepočítám anginy, co jsem měla 2x do roka. Jako dítě mě léčili a na revmatismus. V dospělosti jsem podstoupila  po samovolném potratu plastiku děložního čípku. Mám za sebou asistovanou reprodukci, porod císařským řezem, užívám už tak 6 let kapky na vysoký oční tlak (zelený zákal) – a to 2xdenně, zjistili mi astma v počáteční fázi, a trpím na výtoky, posléze záněty děložního čípku.

Po duchovní stránce věci, mi to začíná postupně docházet. A čeká mě velká práce. Teď mi jde o to, co si mám objednat jako první. Balíček na odkyselení, balíček na ledviny, nebo snad balíček na játra a žlučník?

Děkuju za odpověď. Jste úžasní!

Petra

Odpověď

Ahoj Péťo, i když jsi netrpělivá, tak tě chválím, že chceš rovnou s něčím začít, super!

Když hledáme, čím začít, tak vždy začínáme od akutního problému a je jedno, jaké je období. Po zbavení se akutního problému, jdeme dál k dalšímu problému, který nás třeba tak nepálí, až skončíme u preventivního starání se o sebe pravidelnými očistami podle období a doplňování talíře denně tím, co na něm prostě chybí. K tomu se taky postupně dostaneš, neboj 🙂 ale tady budeš potřebovat trpělivost ještě víc, protože všechno chce čas a spravit problémy za x let zpátky bude nějakou dobu trvat. Věřím ale, že když se s takovou vervou pouštíš do akce, tak ti to půjde dobře!

Pokud jsem tedy dobře pochopila, že akutně trpíš výtoky, máš vyšší oční tlak a náběh na astma, a sklon k problémům s děložním čípkem, tak bych ti doporučila tohle:

Vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno) – odkyselí tě, zbaví výtoků, spraví astma, podpoří ledviny + AC Zymes (2-2-2 na lačno) na spravení trávení, stavu střevní mikroflory a vůbec mikroprostředí + New Life (1-1-1) multivitamín s minerály + Calicum Magnezium Plus (2tlb. před spaním)

Jinak tuším, že vše vychází z problémů, které máš se sebou (a v partnerství) jako se ženou. Proto pokud toho budeš mít v Základech málo :-D, tak sleduj ženské programy Žena je láska a KRUH Žena je láska na Akademii celostního zdraví.
S láskou Miluška

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře