Dotaz

Dobrý den,
psala jsem vám dne 7. února. moje tehdejší potíže začalsy nateklými lymf.uzlinami v okoli úší, následoval dusivý kašel, který dodnes trvá /nezabral codein, čaje ani ditustat) antibiotika jsem nesnesla, měla jsem křeče a zvracení. K již takové slabosti a měnícím se náladám a špatné stabilitě se přidaly omdlívací stavy, takže jsem se probrala v kaluži krve. Na chirurugii osm stehů a ct – údajně v pořádku. bolí mě žaludek a plíce (dle mudr krev i sono břucha v normě, ekg v pořádku)Po úraze mám bolesti hlavy a pozoruju rychlé zhoršování zraku. Mám latentní tetanii a hořčík užívám denně a přesto se u mě nyní zvýšil počet „záchvatů, které předem poznám podle tzv dejavu a stihnu se položit na zem. Po odeznění mi tluče srdce a BĚHEM záchvatu nemám žádný tep. Mudr mě posíálá na eeg, aby se vylouřila epilepsie. vím, že jste mi navrhla léčbu kočičím drápem a oceánem, ale platí tato léčba i pro tento pokročilejší stav? jsem slabá a jakákoliv činnost je nad moje síly. Můžou být tyto a jiné problémy, o kterých se nerozepisuji příčinou těchto stavů? Nutno podotknout, že mám několikaleté trápení ve směru rodina, která mi ublížila, nestýkáme se a já se tímto denně trápím. Víte, nejsem zrovna bohatá a proto bych potřebovala ujištění, že mi vámi doporučená léčba opravdu pomůže a zda po těchto dalších souvislostech stále platí. Krom jiného jsem neuvewdla dlaňovou lupenku na rukách a chodidlech….
Mockrát děkuju za pomoc a omlouvám se, že píši znova, Lucy

Odpověď

Dobrý den,
dle mých záznamů jsme se spolu bavily poprvé před dvěma lety, v dubnu 2009. Stěžovala jste si na bolest a brnění v prstech a chystala jste se na vyšetření karpálních tunelů. Doporučila jsem vám očistu cév a Ocean 21 na rozhýbání lymfy a odvod zplodin z těla pryč. Zmínila jsem se už tenkrát o vaší obrovské energii, kterou máte a kterou byste měla ze sebe velmi aktivně dostávat, jinak se tlak z vás podepíše na rodinných vztazích. Doporučila jsem vám knížky…

Dalším stupínkem ve zhoršování stavu vaší lymfy bylo totální překyselení (když škodliviny neodchází a tělo se v nich topí, současně když se brodíme ve starých křivdách, ublíženích a zraněních, které odmítáme přijmout s láskou a pochopit, že vše bylo pro náš prospěch, žádné zlo neexistuje) které se projevilo jako nedostatek vápníku s hořčíkem a dle lékařů latentní tetanie. Začala jste užívat léky (nebo jste nezačala s očistou žádným způsobem, ani omezením stravy) a ty tu situaci jen zhoršily, ještě víc zablokovaly lymfu a přetížily játra (tudíž lupénka je tu). A před měsícem bolesti hlavy vzadu, únava, nespavost, zhoršené vidění (játra se hlásí) a velká boule pod uchem, totálně ucpaná lymfa. Ptala jste se mne, zda máte užívat antibiotika, vysvětlila jsem vám, proč ne a proč vám nemohou pomoci. Stejně jste užívala cosi chemického na kašel a ATB zkusila..

A teď se mne ptáte, zda vám pomůže Ocean 21 a Imunaid? Jestli vám to mohu zaručit? V žádném případě já vám nemohu zaručit vůbec, ale vůbec nic. Mne se totiž vaše potíže vůbec, ale vůbec netýkají. Už dlouho chodíte na empatii, určitě jste si přečetla, že nemoc je dárek, dárek pro mne, abych něco pochopil a změnil se. Já abych se změnil. Pokud to nepřijmu, pak stále budu ukazovat prstem na ty druhé, že oni mohou za mé trápení a za mou nemoc, a budu se stále víc a víc propadat a můj stav se bude horšit. A pokud to nepřijmu a nezačnu se sebou dělat něco sám (když mám málo peněz, alespoň stravu omezím, bylinky přidám, udělám alespoň něco málo – i když vše je otázkou priorit), pak v nemoci hledám zase někoho jiného, kdo to za mě vyřeší, buď lékaře nebo léčitele, a chci záruky, ujištění. A to jen proto, abych poté opět mohl říci, že já se snažil, ale ten druhý to špatně rozhodl, doporučil, prostě za to může ten druhý.
Uvědomte si, prosím, že pokud stále budete hrát roli oběti, nikdy svůj život nezměníte a nebudete šťastná. Pokud vaše štěstí a zdraví bude závislé na někom druhém, nikdy to mít nebudete. Oběť nic netvoří, není tvůrce svého osudu, tak jen dostává lekce, které nechápe, a tak dost tvrdé lekce, a to je dobře, protože tu nejsme na rekreaci, ale ve škole, máme se učit, a když nám nestačí malý kopanec, dostaneme pořádný knockout.
Vůbec mi nevadí, že mi píšete po x-té, rozumím vám. Není to snadné přijmout vlastní zodpovědnost a povětšinou se tomu každý brání. A tak mi píší stále dokola, znovu a znovu, dokonce se maskují pod jinými jmény, skutečně mě to nevadí. Chápu, že každý má svůj čas, někdo pochopí jedním slovem (protože je připraven), někomu nestačí slohové cvičení. Nevadí. To, co dělám, dělám s láskou pro vás, kteří to potřebují, a tak ji také beru jako vlastní trénink – trpělivosti a pokory. Děkuju vám za to každý den 🙂
A tak začněte, vezměte svůj život do svých rukou a začněte. Je jedno, s čím… Kupte si knížku, doplněk stravy, věnujte se aktivitě, která je ještě možná, učte se vařit zdravě a milujte všechny, kteří vám kdy ublížili.
Knížku třeba Malá duše a Slunce, a doporučení pro tělo v podstatě zůstává téměř stejné jako posledně, jen bych Immunad už teď neužívala, ale dala k Oceanu vysoké dávky vápníku s hořčíkem Strong Bones (vím, že užíváte nějaký hořčík, ale když nepomáhá, je jistě chemický a tak vlastně způsobuje další ucpávání lymfy…)
Kdyby něco, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře