Dotaz

Dobrý den,
mám zánět dělohy, proběhly už 2xantibiot. ale stále cítím bolest v podbřišku, tento stav trvá už druhý týden. Beru vitamíny podle analýzy z vlasu, bylo mi už docela fajn. Nevím stále proč ta děloha přišla z hlediska psychiky a proč to vyléčení tak drhne.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
uvedené potíže pramení z obrovského překyselení Vašeho organismu. Vaše tělo je rejdištěm přemnožených mikroorganismů. Přitom ty obranné látky a pozitivně působící bakterie chybí. Měla byste jednak zvýšit imunitu, jednak snížit kyselost vnitřního prostředí Vašeho těla a podpořit tělo, aby si samo začalo vytvářet harmonii především v oblasti hormonálního systému.
Na duchovní úrovni vaše potíže pramení z nespokojenosti s partnerem, se zklamáním a hněvem ve vztahu, přičemž vše je založeno na nevyřešeném vztahu s vaší matkou. Chce to změnu od vás, změnit postoj k mužům, milovat a podporovat je, a hledat ženu v sobě, milující, pokornou, bez nároků na ně. Svou roli může také mít váš vztah k dětem, lpění a naše snaha, aby ony dělaly, co chceme my, v nás provokuje horkost a záněty v místě, kde jsme je hýčkaly. Zkuste knížku Láska muže a ženy z pohledu duchovních sil nebo Tvoje dítě jako šance pro tebe, třeba v nich najdete radu, jak na sebe 🙂
Jaké je doporučení:
V prvé řadě by bylo nejúčinnější, kdybyste si pořídila Aquarion. Je to nejúčinnější cesta k odkyselení organizmu. Pokud si pečlivě přečtete všechny informace na stránkách aquarion.empatia.cz, pochopíte to sama a současně se tam dozvíte, že kdo chce, mít ho může, i když nestojí jednu korunu.
Dále potom (nebo alespoň) Chlorophyll liquid – výtažek z vojtěšky, který má zásaditý účinek (dávkování 3x denně 1 lžičku do 1 dcl vody, zamíchat a vypít nalačno). Kromě jiných výborných účinků jako detoxikace, podpora ledvin a močových cest, má pro Vás ten význam, že odstraní hlavní příčiny Vašich potíží, a to je překyselení.
ZenThonic – léčí a předchází zánětům a zároveň tlumí bolest (dávkování 6x denně 1 polévkovou lžíci 1.láhev, dále 3×1 lžíci).
Po zbavení se zánětu vyměnit za džus Noni – pomalu bude rovnat nepořádek, který ve Vás nadělala hormonální antikoncepce, navodí vaše tělo k harmonii (3x denně 1 pol. lžíci).
AC-Zymes – příznivé střevní bakterie, které budou bojovat ve Vašich střevech za rovnováhu mikroorganismů (dávkování 2-0-2 vždy nalačno).
Tyto produkty byste měla jíst tak čtvrt roku, předpokládám, že po této době už by měl být Váš stav výrazně lepší. Poté se domluvíme, co dál.
Přes den popíjejte bylinné čaje (klidně 2-3 litry)
Na půl roku úplně vysaďte maso a uzeniny. I potom byste se k němu neměla vracet, škodí Vám. V žádném případě nejezte kuřata! Tabu je pro Vás i mléko a mléčné výrobky s výjimkou klasického másla. Výjimečně můžete zakysané mléčné výrobky. Vyhýbejte se všem potravinám, které podporují život plísní v těle. Je to např. bílá mouka, kvasnice, alkohol, rajčata, sýry, čokoláda.
Držím Vám palce a přeju pevnou vůli, nebojte se, není to tak těžké na zvládnutí, chce to jen vytrvat. Síly máte ale dost, určitě to zvládnete bez potíží.
Lásku, lásku a znovu lásku.
Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře