Dotaz

Dobrý den,

moc ráda bych vás poprosila o radu ohledně svých problémů. Už od dětství mě trápí zápach z úst (cca. od 11). Přitom zuby i trávicí soustavu mám dle doktorů v pořádku. Vždy ráno mám ale pocit, že musím častěji polykat (nejspise zahleneni). 

Na podzim se u mě objevila plíseň pytiarsis versicolor- hlavne na ramenou. Celý život se snažím vyhýbat bílé mouce a cukrům, piji bylinne caje  a použivám kapičky (grepove a oresak americky). Pravidelne uzivam take psyllium. Bohužel jsem nenarazila ješte na nic, co by mi prineslo stabilni vysledky.

Budu moc ráda za vaše doporučení. 

Odpověď

Dobrý den,zápach z úst má vždy příčinu v trávicím traktu. Přečtěte si duchovní příčinu, je tam proklik na přírodní léčení, doporučuji. Určitě se v dětství muselo něco přihodit, např. užila jste antibiotika, nebo tenkrát jedla mléčné výrobky a sladkosti, a současně se muselo stát něco, co vás donutilo “držet si lidi od těla”. Je lhostejné, zda jste podle lékařských vyšetření v pořádku, vy víte, že nejste, takže v každém případě doporučuji užívat to z odkazu. Zápach z úst je z překyseleného organismu, i zahlenění, dalším stupněm jsou plísně. Zbavit se jich je fakt dost obtížné a dlouhodobé, ale chemie na ně nezabírá. Přečtěte si o plísních tady, vidíte, že je tam téměř stejná léčba – jen trošku razantnější, protože je to problém větší. Doporučuji vám začít užívat toto:Green Health – vojtěška (2-2-2 na lačno) + AC Zymes (2-2-2 na lačno) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do 1 litru vody a přes den popíjet).Ze stravy kromě cukrů a bílé mouky vyřadit víc věcí, v podstatě pokud byste zůstala na zelenině, ovoci a obilovinách (rýže, pohanka, jáhly,…), bylo by to nejlepší. Zbavit se plísní je opravdu hodně těžká záležitost. Vydržela bych takto 3 měsíce, a pokud by se nic nezměnilo, tak bych k tomu stejnému přidala Paraprotex a Garlic. Věřím ale, že alespoň zápach z úst se odstraní…Plísně souvisí se špatnou funkcí jater, za 3 měsíce, pokud by zápach z úst byl pryč, tak doporučuji pokračovat jaterní kůrou, co k ní zachovat, to bychom domluvili podle stavu.Měla byste pochopit a naučit se přijímat, proto přesně pro vás je kurz PŘIJÍMAT je láska, mrkněte na něj.S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?