Dotaz

Pěkný den,
mám velkou prosbu, poslední dobou mě hodně bolí za krkem, trpím závratěmi a nízkým tlakem. Jsem častěji nervózní a při té nervozitě se mi začne třást hlava a ruce, je to velmi nepříjemné, protože je to na mě vidět a tak se bojím chodit na místa, kde se na mě někdo bude upřeně dívat. Pracuji jako finanční poradkyně, takže jsem denně vystavena takovým situacím. Léčitelka mi řekla, že mám přemnožené parazity v těle, proto beru Trigelm,což jsou sibiřské byliny. Jsem takový přírodní typ, dělám si doma i švédské kapky podle Marie Treben a podobně, proto bych nerada do sebe dávala chemické léky. Bohužel třes hlavy je označován jako cervikální dystonie, která se dá léčit pouze butulotoxinovými injekcemi. U lékaře jsem ještě nebyla, protože je mi jasné, že by mě nadopovali takovými léky a injekcemi. Existuje prosím nějaká přírodní léčba mého problému? Moc by mi to pomohlo. Děkuji vám za jakoukoliv odpověď. Mějte se pěkně… Katy

Odpověď

Dobrý den!
Určitě v každém případě existuje pouze přírodní léčba vašeho problému. Chemická léčba léčbou není. Jen potlačí příznaky, a váš stav se bude pouze zhoršovat, vám budou přibývat léky,… začarovaný kruh. Lepší s tím vůbec nezačínat 🙂
Botulox je typickým příkladem “léčení”. Jednoduše vám ochromí, zničí nervové buňky, aby člověk neměl třes. Tím ale není vyřešena příčina, jen zmrazený příznak.
Vy to ale víte, a to je dobře!
Přečtěte si tento článek, zda léky vůbec léčí?
P
řitom je řešení vašich potíží tak jasné a jednoduché!
Veškeré potíže vychází od jater, které nejsou schopné správně hospodařit s minerálními látkami. Krční páteř je kontrolkou přetížených jater. Díky nedostatku minerálních látek z potravy a díky tomu, že játra nedokáží vápník z potravy vstřebat, ztrácíte stabilitu nervové soustavy, a přichází třes hlavy. Díky nestabilitě nervové soustavy jste víc náchylná ke stresu, ten vás tělesně překyseluje, překyselení zvyšuje i špatná funkce jater a žlučníku. Díky překyselení se vám blokuje lymfa a proto závratě. Překyselení vás zpětně zbavuje vápníku – tělo vápník používá na neutralizaci krve, a kruh se uzavírá.
Možná to takhle tak jednoduše nevypadá, ale je 🙂
Co tedy dělat? Zmírnit stres, doplnit minerální látky a zprovoznit játra.
Doporučuji:
Rhodiolin (2-2-2) + Strong Bones (2-2-2) + jaterní kůru.
Za 3 měsíce uvidíte sama.
Pokud byste měla zájem vědět přesně, co vám vaše nemoc říká a co vy změnit, k čemu jsou vaše problémy pro vás dárečkem, ráda vypracuji placený rozbor.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?