Dotaz

Dobrý den, potřebovala bych poradit s posílením imunity svých dětí. Starší 8 letý syn je na tom celkem dobře sem tam rýma , ale zase bojuje se strachem, a to hlavně ze školy. Že nebude mít dobře domácí úkol,že něco řekne špatně atd.Snažím se ho podpořit a povzbudit,ale moc to nepomáhá.Mladší 2 a půl letá dcera má opakované rýmy a kašel.Před necelým měsícem měla týden horečky kolem čtyřicítky,a nakonec skončila se zánětem průdušek na dvou ATB.Chci záčít probiotiky a ještě něco dál?Já sama bojuju s velkou únavou a zánětem dásní.Zkusila bych céčko. Chtěla bych, aby děti byly zdravé a šťastné.

Předem moc děkuji a mějte se krásně Luke

Odpověď

Dobrý den,
v poradně je spoustu dotazů a rad na imunitu dětí i podporu psychiky, stejně tak o únavě a dásních, hledejte a čtěte, použijte vyhledávací okénko.
Na výběr produktů můžete použít i třídění v našem shopu podle nemocí, najdete tam i vysvětlení, proč který produkt pomáhá a jak. Duchovní příčiny najdete zase v seznamu duchovních příčin
Pokud bych byla ve vaší situaci já, dávala bych synovi vojtěšku Green Health (1-1-1) a Rhodiolin (1), dcerce vysoké dávky probiotika ProbioBalance (2 denně), a to min. 3 měsíce v kuse, pokud měla ATB 2x za sebou. K tomu Noni (2 polévkové lžíce) na srovnání stavu, a pak bych přešla na Lion C a Lion D. A pro vás C 1000 je minimum.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře