Dotaz

Dobry den,
Nedavno,jste me zodpovedela muj dotaz. Musim rict, ze me je o dost lepsi. Ale porad se k vasim strankam vracim. A zjistuji, ze vsechno, co se me stalo, asi neni nahoda. je mozne, aby nekdo proplul zivotem a nekdo mel smulu? Ja ve 4 letech jsem jezdila na bobu a narazila do betonoveho sloupu. Mela jsem prasklou lebku a ztratu sluchu, nejsem uplne hlucha, ale slysim spatne. Pak me srazilo auto. To jsem mela otres mozku a zlomenou klicni kost. Doufam, ze mam uz vybrano. Asi musim neco zmenit a nebude toho malo ze?
Moc vam dekuji

Odpověď

Dobrý den,
v první odpovědi jsem vyšla z vašeho data narození, jaké máte životní výzvy, co máte ve svém životě změnit, kam se posunout, čím se zabývat, co překonat. Že to člověk nedělá, tak ho tělo brzdí a zastavuje ho nemocí. Datum narození nelze změnit, ty výzvy jsou prostě celoživotní – a leckdy nám ke změně nestačí ani tento jeden život, táhneme si nevyřešené dál. Nikdy v tomto životě nebudete mít hotovo 🙂 Výzvy, které máte, vás budou stále potkávat, abyste se v reálných situacích přesvědčovala, zda už to umíte zvládat trošku lépe nebo ještě ne. Osvobozující je uvědomění si, že to tak máme všichni!
Když člověk připustí, že celý život je jen a pouze o jeho posunu, o jeho změně k lepšímu, a otevře se, začne vnímat věci, které přicházejí jako dobro pro sebe, chce poznávat, chápat, dávat si věci dohromady, Vesmír mu začne posílat zkoušky a také krásné odměny. V každém případě platí, že když je žák připraven, učitel se vždy najde, takže když se člověk otevře, prostě přijdou odpovědi na vaše otázky a návody, kudy se ubírat. Současně ale platí, že čím víc víme, tím víc je nám jasné, že nevíme vůbec nic, protože toho, co máme změnit na sobě je tolik moc, že opravdu to stihnout za jeden život nelze.
Jednou ze základních principů učení se je uvědomit si, že se nemohu s nikým srovnávat, že sice zákony Vesmíru platí pro všechny stejně, ale já prostě jen neznám všechny souvislosti. Takže zákon příčiny a následku platí určitě, jen já jednoduše nevím, co dotyčný člověk kdy udělal, že teď se má jako prase v žitě. Nepřísluší mi to hodnotit, protože jednoduše to nevím. A také většinou nevím, kde třeba zase o něco přichází, nebo kde to vyvažuje. Takže starat se sám o sebe a nikoho neposuzovat a neodsuzovat, vše je správně a to pro každého.
Nikdo nemá smůlu a nikdo nemá štěstí, každý to má přesně tak, jak si to sám vytvořil – teď nebo v minulých životech, je to fuk. A jestli vy máte vybráno, to se uvidí – teď jste dostala nějaké informace, jak se můžete měnit, co můžete na sobě změnit, kam se začít posouvat – a vy jste s tím začala, skvělé! Pak si třeba najdete další informace, co třeba ten sluch o vás říká, co ty úrazy,…. atd.
A buďte si naprosto jistá, že Vesmír je velmi, velmi shovívavý 🙂
Jen maličko dáme najevo, že bychom třeba chtěli být lepší, a on se může strhat, aby nás v tom podpořil. Za maličký krůček, za maličkou změnu k lepšímu velmi štědře obdarovává 🙂
Tak do toho!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře