Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

...rozšiřujeme své sebeuvě-domování skrze sebepoznání a... takto postupně vzniká vědomí, které již není uvězněné v malém a přecitlivělém osobním světě ega, nýbrž se začíná svobodně účastnit širšího světa objektivních zájmů. Toto rozšířené vědomí již není choulostivým egoistickým uzlíčkem přání, obav, nadějí a ambicí, jež musejí být vždy kompenzovány či korigovány opačnými tendencemi nevědomí, nýbrž je funkcí vztahu ke světu objektů, přinášející jedinci naprostou provázanost a nerozlučnou jednotu s celým světem

C.G.Jung

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že vitamín C není účinný jenom proti chřipce?
Jeho účinky na lidský organismus jsou velmi široké. Například zdravá pokožka, kosti, šlachy, chrupavky, vazy, cévy, dásně, zuby, výroba energie, růst, odolnost proti infekcím, hojení ran, vstřebávání železa, kontrola hladiny cholesterolu v krvi, atd.

Vitamín C - kyselina askorbová - zázračná zbraň

Vitamín C plní v našem organismu dva velké úkoly: stabilizaci imunity a psychiky.

Vitamín C stabilizuje mozkové funkce a je ideálním osvěžovačem našeho duševního stavu. Zkuste si po alkoholovém večírku dát 2 g přírodního céčka, nebo zkuste užít přírodní vitamín C před spaním, uvidíte sami, co to udělá. Vášnivý výbuch citů, zoufalství, agrese, vzteku, rozčilení, žárlivosti nás stojí během dvaceti minut až 300 mg vitamínu C.

Vitamínem C není možné se předávkovat (nemluvím o chemickém!!!). Je vhodné ho užít hned po jídle, alergická reakce na vitamín C je nesmysl. Pokud pravidelně užíváme doporučenou denní dávku, jsme chráněni dostatečně proti nachlazení a běžné rýmě. V případě nachlazení stoupá potřeba vitamínu C dvacetkrát až čtyřicetkrát než za normálního zdraví! Nejúčinější je nasadit první dávku okamžitě při prvním příznaku nachlazení. Při velkých dávkách se může dostavit častější močení a čištění střev, jde o přirozené zbavování se škodlivých látek.

Vitamín C pomáhá v případě onemocnění virových, bakteriálních nebo infekčních - dna, revmatismus, srdeční onemocnění, dvanácterníkové vředy, zápal plic, nachlazení, zánět mozkových blan, tuberkulóza, záškrt, zánět středního ucha, prostaty, mandlí, oční infekce, dětské nemoci a mnoho jiných.

Kuřáci by měli užívat zvýšené množství vitamínu C - 1 cigareta zničí až 100 mg tohoto vitamínu. Všechna léčiva včetně acylpirinu ničí v těle vitamín C, naopak vitamín C zvyšuje účinnost všech léčiv a snižuje jejich jedovatost.

Vitamín C je nejsilnější antioxidant, organismus chrání před volnými radikály - rakovinotvornými látkami, dokáže vyléčit otravu chemikáliemi, pomáhá předcházet alergiím, ničí v těle alergeny.

Vitamín C pojí všechny buňky v těle, jeho vazební tkáň dává jednotlivým tkáním těla sílu a pružnost. Posiluje pojivovou tkáň, spojuje bílkoviny a jiné substance do neroztrhnutelného kolagenu. Zpevňuje a vyhlazuje všechny stěny cév - stahují se křečové žíly a hemeroidy, mizí vrásky a záhyby, zpevňují se dásně (nekrvácejí) a zubní lůžko. Pro tvorbu kolagenu je nezbytně nutný k hojení ran včetně pooperačních. Bez přítomnosti vitamínu C dosahuje vápník jen poloviční hodnoty. Vitamín C pomáhá při syntéze karnitinu z aminokyseliny lyzinu, je faktorem číslo jedna pro štíhlost.

Vitamín C plní ochrannou funkci proti virům a bakteriím. Působí blahodárně na oči, umí vyléčit šedý zákal a velmi příznivě působí při léčbě zeleného. Snižuje nitrooční tlak.

Umožňuje vyplavování deseti hormonů, tím podporuje náš růst, sexuální a stresové hormony, činnost štítné žlázy a další.

Vitamín C se podílí na všech funkcích našeho těla, je nezbytně nutné ho denně pravidelně celoročně dodávat přírodními doplňky stravy díky jeho tragickému nedostatku ve stravě.

O vitamínu C vše najdete zde

Vitamín C je ideální používat společně s bioflavonoidy

Doporučená denní dávka:
děti 500 - 1000 mg podle věku dítěte
dospělí 2000 mg a více
těhotné ženy a kojící matky minimálně 2000 mg

Vitamín C symbolizuje:
Mám vše, co potřebuji. Žiji radostně a přítomností.
Nedostatek:

Nespěchej, zastav se a celou svou bytostí přijímej nádheru i lásku okamžiku.