Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Když se budete zpětně probírat svým životem, vyniknou vám nejvíce chvíle, kdy jste jednali v duchu lásky.

Henry Drummond

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

Cholesterol vysoký

Přetížené energetické cesty, výzva hledat a utěsňovat netěsná místa v duševní struktuře, uvědomit si, kde jsou úzká místa v systému zásobování energií.

Zvýšený cholesterol ucpává cévy a nedovoluje krvi, která znamená radost ze života, aby přinášela energii do buněk.  

Přemírou živočišných produktů, přemírou potřeby urvat víc pro sebe, nasytit se více než potřebujeme, dopřát si všeho, zvyšujeme množství cholesterolu v krvi. 

Vyšší míra cholesterolu není pro tělo zátěží, ale pokud se rozčilujeme, křičíme na druhé, jsme nespokojení a naštvaní, pak cholesterol v nás bobtná a může ucpat cévu a zastavit nás v tomto jednání nelásky.

Může přijít blokace našeho chování ve formě mozkové mrtvice nebo infarktu.

Pokud dokážeme tolerovat, být spokojení, jednat s lidmi s láskou a úctou, nekritizujeme a naútočíme na druhé, naše cévy jsou pružné, cholesterol se na nich neusadí a žádný problém nevzniká.

Vše v TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak vysoký cholesterol léčit přírodní cestou