Arterioskleróza, ateroskleróza

Zatvrdliny v oblasti životního proudu, pokles ohebnosti a pružnosti.

Stoupající vnitřní tlak, výzva soustředit se na ústřední záležitost, zastavit plýtvání energií na zástupné boje.

Čím jsme starší, tím jsme většinou tvrdohlavější, nepřístupnější a odmítaví k podnětným názorům, a to více muži než ženy.

Čím více let máme, tím méně se tělesně i duševně pohybujeme.

Denně k nám přichází mnoho situací, které můžeme vnímat radostně jako Radovánek (spadl do kopřiv a radoval se, jak to pálí :-)), a tak dostatečně rozvádět k buňkám okysličenou krev).

Nebo se některým tématům, situacím a lidem uzavírat ze strachu z nedorozumění, nelásky a viny (usazování cholesterolu).

Pokud nevnášíme do našeho života radost, pokoru a lásku, ustupování a pochopení, a tvrdě protlačujeme své názory silou, pak zkornatělá céva praská a dochází k narušení důležitých orgánů (srdce, mozek, plíce).

Kornatění cév zastaví chápavý přístup k životu, lidem a situacím, které ke svému tréninku potřebujeme.

Žádná překážka se nám nestaví zbytečně, naopak my sami si je stavíme, protože to tak potřebujeme.

Proto se proti nám obrací zraňování druhých, vinění je ze „špatného“ chování vůči nám, zlobení se na situace, které nás trénují.

Není nic možné zlomit silou, je možné jen s pokorou školu života pochopit a žít láskyplně s tolerancí vůči všemu a všem.

Jak mít cévy pružné a srdce radostné vás učíme v programu na webu:

Radovat se je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s kornatěním cév:

Arterioskleróza a ateroskleróza je tvorba a ukládání nánosů na vnitřních stěnách tepen, což způsobuje jejich kornatění a tloustnutí. Při arterioskleróze jsou nánosy tvořeny převážně vápníkem, při ateroskleróze tukovými složkami. Oba stavy mají stejné účinky na krevní oběh, způsobují zvýšení krevního tlaku a nakonec vedou ke srdečnímu záchvatu, mrtvici a náhlé smrti ze srdečního selhání. Příčina je v nesprávném stravování, zvýšené hladině cholesterolu a kouření. Je dobré se seznámit s podporou srdce podle orgánových hodin.

  • Základem zabránění usazování škodlivin je očista cév přírodními saponiny, které cévy doslova vymydlí (Pure Yucca)
  • Při rozmydlování usazenin vzniká velké množství volných radikálů, které je třeba navázat antioxydanty a dostat pryč z těla, aby nezpůsobily někde jinde problém, ideálně antioxydanty s Gingko bilobou (Ginkgo XC), která posiluje cévy (Mega Protect)
  • Velmi důležité je užívání esenciálních mastných kyselin, které snižují krevní tlak, omezují hladinu cholesterolu a podporují pružnost cév (Super Soya Lecithin nebo Omega 3)
  • Jako nejsilnější blokátor volných radikálů (ty napichují volné cholesterolové buňky, které se následně usazují na stěnách cév) je nutné užívat v mega dávkách vitamín C (C 1000) až 20 g denně(!)
  • První kroky vedoucí k onemocnění blokuje vitamín E (Vitamín E)
  • Na zmírnění zánětu, na podporu měkkých tkání výborně účinkuje aktivní kolagen, který dokáže opravovat a obnovovat poškozené tkáně (RiseUp Multiactive Collagen)
  • Jeden z nejúčinnějších prostředků, který působí preventivně na aterosklerózu a který zpomaluje její zhoršování je česnek, který roztahuje cévy, snižuje krevní tlak a uvolňuje křeč koronárních srdečních cév (Garlic MAX)
  • Velmi důležité je udržovat svalové napětí v krevních cévách a nedovolit křečovatění koronárních srdečních cév vápníkem s hořčíkem, které se lépe vstřebávají společně s vitamíne D (Calcium Magnesum Plus)
  • Protože dochází ke špatnému zásobování krví všech buněk celého těla, je třeba ho podporovat koenzymem Q10
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: