Astma

Potlačené dominantní, mocenské požadavky, potlačená agrese, neklidná potřeba svobody.

Často se cítíme být většími, důležitějšími a lepšími, než ve skutečnosti jsme, často máme sebestředné názory. Máme snahu vyniknout, aby každý viděl, jak jsme dobří.

Tento nedostatek sebekritiky však přináší jen trénink druhých v tom smyslu, že budeme narážet na nepřízeň osudu, který nám bude bránit vyniknout.

Tento dostih na zviditelněním se končí křečí.

Člověk se zahltí a chytí se do pasti.

Astmatik se bojí nedostatku a tak rád bere.

V příjmu a výdaji však musí být rovnováha, je třeba nedávat jen tam, kam je to pro mne zajímavé a příjemné, ale i tam, kde je to potřebné pro druhé. Výdej musí převažovat nad příjmem, vrací se mi jen to, co nejdřív rozdám – a Bůh ví kdy.

Zrno musí zemřít, aby dalo klas.

Buďme sebekritičtí a rozdávejme především laskavost, volnost pro druhé, přestaňme si myslet, že my jsme ti nejchytřejší, a tak můžeme radit.

Život se hodnotí jen láskou – a to rozdanou.

O astmatu a dýchacích potížích se dozvíte všechno v souvislostech v programu na webu:

Odpustit je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Astmatem:

Astma je onemocnění plic, které způsobuje ucpání dýchacích cest. Během astmatického záchvatu křeče svalů obklopujících průdušky stáhnou okolní tkáň a zabrání proudění vydýchaného vzduchu ven z plic. Dochází k otoku průdušek a k jejich ucpání vznikajícím hlenem, tento zánět dráždí dýchací cesty, čímž vyvolává ještě větší citlivost, záchvaty se tak stávají častějšími a zánět se zhoršuje. Plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva, tudíž vždy jakékoliv potíže s plícemi je nutné řešit současně s očistou tlustého střeva.

  • Především – sliznice dýchacích cest je totožná se sliznicemi tlustého střeva, tudíž je třeba ji osídlit příznivou mikroflórou, která pomůže navození rovnováhy mezi všemi tu žijícími mikroorganismy, pomůže od základu zbavit sliznice zahlenění (Probiotika)
  • Ideální je posílit dýchací trakt společně s trávicím rostlinou, která díky své vláknině pomůže odhlenění, a současně zmírní překyselení, tudíž zabrání zahleňování (Green Health)
  • Pro děti je naprosto ideální forma a unikátní kombinace látek, obsažených v ovoce mangostan, tj. vláknina na očistu střeva a antioxydanty na zbavení nečistot (ZenThonic), pro dospělé unikátní komplex antioxydantů s gingko bilobou, obsahující lykopen, který odčleňuje (Mega Protect).
  • Pro harmonii nádechu a výdechu jsou nutné zásoby minerálních látek v organismu Power Mins), především vápníku s hořčíkem (Strong Bones), který zklidňuje záchvat a křeče a pomáhá navodit ztracenou rovnováhu
  • Pokud jsou buňky špatně zásobeny kyslíkem, pak ztrácejí svou energii a potřebují ji dodávat (Coenzym Q10)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: