Cukrovka

Neuskutečněná schopnost mít rád, zklamání, pocit vlastní bezvýznamnosti, výzva mít se víc rád a prožívat tak život lépe.

Cukrovka je zkreslené pojetí lásky.

Glukóza (cukr) je láska, člověk jí má v těle dostatek, ale nevidí ji a nevyužívá, nechává ji močí nevyužitou odplynout. Cukrovkář má pocit, že když není po jeho, nemají ho druzí rádi, není milován.

Důležité je rozdávat lásku druhým tak, že nechám každého, ať si dělá, co chce.  Ovšem základ lásky k druhým je láska k sobě, kterou cukrovkář zoufale postrádá. Hledá ji tedy u druhých, ale druzí mu nemohou dát to, co on sám nemá a tak, jak on chce.

Chovejme se moudře, abychom svůj životní příděl lásky a sil nevyčerpali. Nejen pracovat, ale i odpočívat. Nejen se druhým obětovat, ale především sobě dávat radost.

Vše (nejen) o slinivce a sebelásce najdete v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Cukrovka je důsledek poruchy tvorby inzulínu ve slinivce břišní. Bez inzulínu není tělo schopno využívat krevní cukr, glukózu, a tak její hladina v krvi je nadměrně vysoká. Dochází k poruše metabolismu uhlohydrátů, což vede k onemocnění ledvin, ateroskleróze, slepotě a ztrátě funkce nervových spojení. Cukrovkou onemocní většinou lidé s nadváhou, stravující se zpracovanou stravou s nízkým obsahem vlákniny a komplexních uhlohydrátů. Protože cukrovka je výsledkem špatného stravování, především přetíženého či špatně pracujícího žlučníku, je třeba provádět pravidelně očistu jater a žlučníku a žaludku a slinivky.

  • Zásadní je podpořit účinnost inzulínu a snížit hladinu krevního cukru (Chromium Max 500)
  • Na regulaci krevního cukru a harmonizaci trávicích orgánů výborně funguje kaktus Nopál (Nopalin)
  • Při cukrovce dochází k obrovskému vzniku volných radikálů, které dále způsobují potíže s cévami, je třeba dodat antioxydanty s gingko bilobou (qProtect)
    Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: