Hyperaktivita

Duševní neklid se bouří tělesně, výzva postarat se o tělesné vyčerpání a rozhýbat se vnitřně.

Článek o hyperaktivních dětech

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Hyperaktivita je porucha určitého mechanizmu centrální nervové soustavy, postihuje především děti a má škodlivé důsledky na chování a schopnost učení. Příčiny mohou být kouření matky v těhotenství, nedostatek kyslíku při porodu, znečišťující látky z okolního prostředí, uměle připravené potraviny a potravinářské přísady, otrava olovem, alergie, uvádí se i vliv mikrovlnného záření (ohřívání jídla v mikrovlnných troubách)obzvláště v kojeneckém věku!

  • Je potřeba zabezpečit kvalitní výživu s přirozeným zdrojem acetylcholinu, jediný přírodní zdroj je mateří kašička (Bee Power)
  • Jelikož jde o rozhození fungování hormonálního systému, na jeho harmonizaci velmi dobře účinkuje Noni .
  • Na lepší trávení, prospívání a celkové dozrávání působí výborně vojtěška (Green Health), která navíc zklidňuje psychiku, posiluje.
  • Je třeba dodat minerální látky, především vápník s hořčíkem (Strong Bones), který má zklidňující účinky a posiluje nervová vlákna, dále je nutný příjem vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex nebo Magnezi B6)
  • Flavonoidy z kakaových bobů harmonizují nervový systém (Cocoa Bean)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: