Křečové žíly

Postižena elastičnost cév, céva je hranice mého já.

Chybí vnitřní smíření s určitým úkolem nebo situací, vytrvalé lpění na nějakém stanovisku, chybějící pružnost a šíře záběru, vnitřní odmítání dané situace.

Zdravé cévy a srdce mají jedno řešení – schopnost se radovat.

Podívejte se na program na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

V tepnách pulzuje krev poháněná tepem srdce, která po těle rozvádí živiny a kyslík. Žilami se vrací do srdce. Žíly mají na svých stěnách drobné chlopně sloužící k zabránění zpětného odtoku krve do tepen. Pokud tyto chlopně správně nefungují, je narušován krevní oběh a krev se v žilách hromadí a napíná je. Výsledkem je vznik křečových žil, které provází obvykle tupá bolest. Následně může docházet k otokům, svědění, bércovým vředům, křečím a pocitu tíhy v nohou. Velmi vhodné je provádět pravidelnou očistu svých cév.

  • Základem je podporovat krevní oběh, snažit se nezanášet krev škodlivinami z potravy, zezásaďovat své tělo, tím nedochází k usazování škodlivin na stěnách cév (Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Je třeba užívat antioxydanty, ideálně komplexy obsahující gingko bilobu a další vhodné výtažky z rostlin, vitamíny a stopové prvky na podporu cév (Mega qProtect nebo Vein Protex)
  • Na podporu krevního oběhu a podporu srdce je vhodné používat Coenzym Q10.
  • Velmi prospěšné je užívat lecitin (Super Soya Lecithin nebo Triple Potency Lecithin), který působí jako emulgátor tuků, a tak usnadňuje krevní oběh.
  • Na zlepšení krevního oběhu a zabránění pocitu tíhy v nohou je potřeba doplnit Vitamin E.
  • Na zlepšení krevního oběhu je potřeba přidat vyšší dávky vitamínu C s bioflavonoidy (C-Plus Flavonoid nebo Liquid C+ Bioflavonoid nebo C-300 Plus).
  • Na cévy je velmi vhodné popíjení zelených čajů pro svůj obsah látky EGCG, která má zázračný vliv na cévy
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím i dalších čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: