Lymfedém, edém, otok

Zadržení duševního prvku, výzva zabývat se ženstvím, duševnem a současně chránit tělo před zaplavením duševní vodou.

Pro ženy s těmito problémy máme ženské programy Žena je láska na rozcestníku AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, pro muže (ale i pro ženy) program na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Edém (otok) je charakteristický akumulací tekutin v tělních tkáních. Nejčastěji vzniká na dolních končetinách, ale postižena může být kterákoliv část těla. Příčinou je přetížení ledvin, močového měchýře, srdce nebo jater, které se projevuje následně na stavu naší lymfy, která se škodlivinami nebo špatným pitným režimem zahušťuje, pomalu teče, a některé lymfatické cesty se tak mohou ucpávat a dochází k místním otokům. Z tohoto pohledu je zásadní provádět pravidelné očisty lymfy a sleziny, a snažit se vyřadit ze stravy chemické a nestravitelné látky, a dbát na kvalitní pitný režim.

  • Základem je podpořit odvod vody z tkání vojtěškou (Green Health), pokud užíváte léky na ředění krve, resp. máte sklon k husté krvi, kvůli vitamínu K vojtěšku užívat nesmíte, potom si pořiďte pouze výtažek z ní (Liquid Chlorophyll), vojtěška současně neutralizuje kyselé prostředí a tím detoxikuje lymfu.
  • Výborné je používat mořské řasy, které sbírají z lymfy nečistoty, tím pomáhají, aby lépe tekla (Ocean 21).
  • Velmi vhodný je zázvor, který se přikládá na mízní uzliny blízko otoků, nebo užívá vnitřně, zvyšuje produkci tepla, stejně tak i zelený čaj a výtažek z rostliny Garcinia cambogia (Slim Formula).
  • Dobré jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3) z rybího tuku, které pomáhají lepšímu prokrvení tkání a také odvodu škodlivin a vody z nich.
  • Důležitý je dostatečný příjem přírodního vitamínu C (C 1000), který je nezbytný pro funkci nadledvinek a tvorbu jejich hormonů, které jsou nutné ke správné rovnováze tekutin a tlumené edému.
  • Nenahraditelnou je pití zásadité vody z ionizátoru vody Aquarion .
  • Odstranění otoků je vhodné podpořit masážemi směrem od periférií nahoru a současně vtíráním krému s obsahem hirudinu, což je látka ze slin pijavic (Vein Care).
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: