Mozková mrtvice

Část žití je umrtvena, emoční nezpůsobilost nebo nevůle, neschopnost vidět potřeby života, odmítnutí.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Mozková mrtvice je vlastně cévní onemocnění, při kterém jsou postiženy tepny zajišťující výživu mozku. Nejčastěji jde o ischemickou příhodu způsobenou uzávěrem mozkové tepny krevní sraženinou (trombem) nebo vmetkem (embolem) s následným přerušením přívodu krve, a tím i kyslíku do příslušné oblasti mozku. Druhým, méně častým typem mozkové mrtvice je krvácení, které někdy vyžaduje i léčbu chirurgickou. V takto postižené části mozku dochází k poruše funkce mozkových buněk projevující se náhlým vznikem příznaků mrtvice. Teprve až za několik hodin mozkové buňky z nedostatku kyslíku a živin odumírají. Zásadní v prevenci je tedy předcházet ateroskleróze (očista srdce a tenkého střeva), díky očistě cév udržovat v pořádku svůj krevní tlak a předcházet cukrovce (nebo pokud ji už máme, starat se o to více o své cévy) a vysokému cholesterolu. V žádném případě nekouřit.

  • Zásadní je zachovat krev vazkou, aby nedocházelo k riziku trombózy nenasycenými mastnými kyselinami (Omega 3 nebo pupalkový olej Evening Primrose Oil)
  • Pružnost cév je nutné udržovat Super Soya Lecithinem , je to látka tělu vlastní, kterou ztrácíme, navíc podporuje funkci jater a tudíž trávení tuků, snižuje hladinu cholesterolu.
  • Je důležité zajistit výživu mozku především antioxidanty a pevnost cévních stěn ginkgo bilobou (qProtect a Ginkgo XC)
  • Mozek je třeba zásobovat ve zvýšené míře kyslíkem (OxyMax nebo zásaditá voda z Aquarionu )
  • Na všeobecnou harmonizaci a podporu uzdravení výborně funguje koncentrovaná šťáva z léčivého ovoce Noni
  • Speciální produkt s výtažkem byliny Bacopa Monnieri a dalšími živinami pro mozek v Boost Up
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, přičemž příznivě ovlivňují cévy především zelené čaje.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: