Plíce

Nádech a výdech v sobě zahrnuje schopnost brát a dávat. Dýchání musí být harmonické, tak i braní a dávání v životě musí být v harmonii. Braní ve smyslu, zda nám ostatní dovolují svobodně dýchat a žít, zda nám k tomu druzí dávají potřebný prostor a čas a nedusí nás a dávání ve smyslu, zda umožňujeme druhým svobodně jednat a uvažovat, zda je nesvazujeme, duchovně neznásilňujeme jejich křehké nitro příkazy a naplňováním ne jejich, ale svých přání, zda je necháváme volně dýchat.

Nedostatek pohlazení, soucítění a lásky rodiče často nahrazují materiálními věcmi, nemají čas se s dítětem posadit a tak mu koupí, co chce a pak říkají, že chce koupit všechno, co vidí, že mu nic není dost. Dítě ale jen volá po pozornosti, potřebuje brát lásku, bezpečí a pocit rodinné harmonie. Když se mu nedostává, dusí se, začínají dýchací potíže. Svobodně, bez potíží dýchat znamená mít všechny rád. Vše vnímat radostně, s láskou. Odpouštět i těm, kteří nás svírají a jejich činy vidět jako nedokonalost ducha a ne jako snahu vědomě nám ublížit a znepříjemnit život. Rodiče, naplňujte své domovy láskou, pro dobro svých dětí i pro štěstí své.

Plíce jsou symbolem kontaktu a komunikace s vnějším světem, po kůži jsou plíce druhým nejvýznamnějším kontaktním orgánem. Dech je naší pupeční šňůrou, která nás pojí s životem samým a se všemi ostatními živými tvory, všichni dýcháme tentýž vzduch.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva, tudíž vždy jakékoliv potíže s plícemi je nutné řešit současně s očistou tlustého střeva. Plíce pro svou správnou funkci potřebují dostatek minerálních látek, především vápníku s hořčíkem na zachování harmonie nádech – výdech, čisté sliznice, tudíž nebýt překyselený a mít kvalitně osídlenou střevní mikroflóru. Plíce pro svou činnost dále potřebují energii a nedovolit zaplavení volnými radikály, tudíž přísun antioxidantů. Pokud máte dispozice k dýchacím potížím, podpořte nejprve své tlusté střevo a poté plíce.

  • Pro harmonii nádechu a výdechu jsou nutné zásoby minerálních látek v organismu (Power Mins), především vápníku s hořčíkem (Strong Bones)
  • Především – sliznice dýchacích cest je totožná se sliznicemi tlustého střeva, tudíž je třeba ji osídlit příznivou mikroflórou, která pomůže navození rovnováhy mezi všemi tu žijícími mikroorganismy, pomůže od základu zbavit sliznice zahlenění (Probiotika)
  • Ideální je posílit dýchací trakt společně s trávicím rostlinou, která díky své vláknině pomůže odhlenění, a současně zmírní překyselení, tudíž zabrání zahleňování (Green Health nebo Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Pro děti nebo starší lidi je naprosto ideální forma a unikátní kombinace látek, obsažených v ovoce mangostan, tj. vláknina na očistu střeva, dodání energie a antioxydanty na zbavení nečistot (Zenthonic), pro dospělé unikátní komplex antioxydantů s gingko bilobou, obsahující lykopen, který odhleňuje (Mega qProtect)
  • Pokud jsou buňky špatně zásobeny kyslíkem, pak ztrácejí svou energii a potřebují ji dodávat (Super CoQ10)
    Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: