Plicní rozedma

Malé rozvinutí plic je malá životní síla, deprese a sebelítost.

Rozedma plic – člověk nemá nikdy dost, je lakomý, bere příliš mnoho.

Člověk s plicní rozedmou je nespokojený a nic ho nebaví. Má pocit, že ho ostatní jen úkolují, ponižují a utlačují, přitom je to jen problém chybějící komunikace.

Neumí totiž s láskou a tolerancí říci svůj názor, neumí navenek projevit svou bezmocnost, chyby a strach – proto se nemoc projevuje jako nadouvání, nafukování se.

Přitom dochází k tomu, že nevydaná energie – vzduch, neprojevená křivda a sebelítost, trhá dotyčného zevnitř. Místo, aby řekl, co třeba, křičí jen v duchu na druhé, obviňuje ze svých starostí a problémů, živí svou sebelítost nehezkými vzpomínkami.

Ne nadarmo jsou plíce párovým orgánem tlustého střeva – orgánem našeho odpuštění, a tak i plicní rozedma je o neschopnosti odpustit a pochopit druhé.

Je třeba hledat rovnováhu nejen v dávání a braní, ale též si uvědomit, že vše, on i druzí lidé, má dvě stránky, nic není jen špatné jako nic není jen dobré.

Se vším o tom se můžete seznámit v programu na webu ODPUSTIT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva, tudíž vždy jakékoliv potíže s plícemi je nutné řešit současně s očistou tlustého střeva. Rozedma plic je forma chronického (neřešeného od příčiny) plicního onemocnění, kdy v plicích člověka zůstává zachycen vydýchaný vzduch (bez kyslíku), a tím dochází k poškození vlastní plicní tkáně, člověk trpí dušností i v klidu a má ohroženo srdce.

  • Ideální je posílit dýchací trakt společně s trávicím rostlinou, která díky své vláknině pomůže odhlenění, a současně zmírní překyselení, tudíž zabrání zahleňování a léčí záněty v dýchacích cestách, hojí (Green Health nebo Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Potřebný k regeneraci plicní tkáně a posílení imunitního systému je Beta Carotene .
  • Velmi účinným antioxidantem, dodavatelem energie (i ohroženému srdci) a podporou účinnosti kyslíku v plicích je koenzym Q10 (Super CoQ10)
  • Velmi příznivě na plicní rozedmu působí rybí olej (Omega 3)
  • Pro regeneraci poškozené plicní tkáně jsou potřebné aminokyseliny
  • Na posílení imunitní odezvy a podporu hojení zanícené tkáně je třeba dodávat vysoké dávky vitamínu C (až 10 g denně!)
  • Protože rozedma plic postihuje především bývalé kuřáky, je důležité dodat komplex antioxidantů (Mega qProtect)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: