Srdeční arytmie

Práce srdce ukazuje, v jakých výkyvech a v jaké pravidelnosti žijeme.

Srdeční arytmie je zvětšení pravé nebo levé srdeční komory. Pokud máte nos opatřený rýhou uprostřed, máte sklon k arytmii. Tato rýha rozděluje nos na dvě části, levou a pravou.

Při zvětšení levé části nosu máte zvětšenou levou srdeční komoru a znamená to, že žijete na dluh. Stále se za něčím honíte, snažíte se udělat, stihnout, ale přítomný okamžik se vám ztrácí, neradujete se z něj. Máte pocit, že stále na něco čekáte, a že teprve, až to přijde, budete šťastní.

Při zvětšení pravé části nosu máte zvětšenou pravou srdeční komoru a znamená to, že jste zatvrdli, v duchu jste si řekli, že už všeho máte dost.

Srdeční arytmie ukazuje, že jsme v nerovnováze mezi city a rozumem, upřednostňujeme jedno před druhým. Nechte rozum a cit spolu spolupracovat! Pokud máte chuť něco udělat nebo naopak ne, tak se nenechte rozumem odradit. A naopak, pokud rozum velí, že určitá činnost či postoj je pro nás důležitý, nenechme své city (strachy), aby nám naše záměry zbořily.

O srdci celostním pohledem se dozvíte v programu na webu RADOVAT se je LÁSKA

Pomůže nám kardiostimulátor?

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Srdeční arytmie je porucha srdečního rytmu. Ve většině případů se jedná o postižení převodního systému, řídícího srdeční činnost (jedná se o specializovanou část srdeční svaloviny, která je schopná samostatné tvorby vzruchů a jejich vedení. Tento systém je nezbytný pro správné stahy, rytmus a frekvence srdce). Projevuje se jako nepravidelný tep, pocit vynechávání srdečního rytmu, pocit stažení a strachu, únava.
O ochraně srdce i cév, celé posilující a detoxikační kůře, jak jí máme osvědčenou, se dočtete v očistě srdce a tenkého střeva.

 • Na funkci každé buňky v našem těle, ale především na činnost srdce má zásadní vliv koenzym Q10 (Coenzym Q10)
 • Na stabilizaci srdečního rytmu, harmonii stahu a povolení, je nutný dostatečný příjem minerálních látek, především vápníku s hořčíkem (Strong Bones)
 • Na posílení nervové soustavy a zklidnění je dobré užívat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex nebo Magnezi B6), ideálně ve formě multivitamínu (Super Mega 50)
 • Velmi účinnou ochranou srdečního svalu je vitamín E ( Vitamín E)
 • Obrovsky důležité je zvýši dávku vitamínu C, který čistí cévy a snižuje cholesterol (C 1000 nebo C-300 Plus)
 • Velmi vhodné je užívat nenasycené mastné kyseliny, které chrání srdeční sval a čistí cévy (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil)
 • Nezbytné je užívání antioxydantů, které nedovolí usazování škodlivin a podporují činnost buněk (Mega qProtect nebo qProtect nebo Resveratrol Plus)
 • Kakaové boby díky obsahu hořčíku a draslíku normalizují krevní tlak, pomáhají proti tromboze a předchází infarktu (Cocoa Bean)
 • Na detoxikaci i doplňování kyslíku tkáním je ideální zásaditá voda z Aquarionu
  Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: