Srdeční infarkt

Infarkt vyrovnává tvrdost uplatňovanou vůči druhým, neradostnou činnost člověka i všechna zbytečná odříkání si.

Postihuje většinou muže, kteří mnohem častěji než ženy jdou bezohledně za svým cílem, uplatněním, kariérou, penězi. Pokud infarkt postihne ženu, je to výraz extrémní tvrdosti, neprojevované a nežité lásky.

Srdce je centrem citů, které jsme neprojevovali navenek ani dovnitř, své srdce neprohřívali láskou, dobře neprokrvovali, nezpružňovali a tak zatvrdli.

Pokud se snažíme měnit druhé podle svého a tlačit na ně, pokud se orientujeme především na vnější svět a materii, pak náš cit, vnitřní volání a potřeby zůstávají potlačeny.

Zaměřme se na sebe, zamysleme se nad sebou, nad svým dosavadním i budoucím životem, co je pro nás skutečně důležité.

Zkusme najít pravé dimenze našeho člověčenství – buďme láskou 🙂 Dříve či později se to naučíme všichni!

O srdci celostním způsobem se dozvíte v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Srdeční infarkt přichází, když koronární tepny, které zásobují srdce kyslíkem, razantně sníží přívod krve nebo ho úplně zastaví. Dojde tím po několika málo minutách k odumření srdečního svalu s následkem jeho trvalého poškození. Projevuje se úpornou a prudkou bolestí v hrudi, která může vystřelovat do levé ruky, čelisti, krku nebo oblasti mezi lopatkami, dále dechovou nedostatečností, pocity na zvracení, apod. Nejčastější příčinou je arterioskleróza, tj. kornatění cév, usazování látek především tukové povahy v nich, základní prevencí infarktu je tedy očista cév a očista jater, která pomůže odstranit tuk z krevního řečiště.

 • Nepostradatelné jsou látky cholin a inozitol, obsažené v lecitinu, které tuk z jater a krevního řečiště (Triple Potency Lecithin)
 • Na podporu funkce srdce je základním antioxydantem koenzym Q10 ideálně ve formě rozpustných kapslí pod jazykem, užívá se preventivně, ale v případě záchvatu je okamžitě vstřebatelný a rychle účinkuje (CoQ10 Lozenges nebo Coenzym Q10)
 • Pro výživu srdce a odplavování usazených nečistot v cévách jsou zásadní i ostatní antioxydanty, ideálně v komplexu (Mega qProtect), z toho je vhodné přidat extra zvlášť vitamín E (Vitamín E) a vitamín C (C 1000)
 • Velmi účinným antioxidantem, který čistí cévy, je výtažek z hroznových semen (Resveratrol Plus)
 • Pro správnou funkci srdce, stah a roztažení, je podstatná dotace a harmonie vápníku s hořčíkem v těle ( Strong Bones)
 • Na rychlé okysličení těla při záchvatu je dobré přidat tekutý kyslík (OxyMax)
 • Velmi účinnou ochranou srdečního svalu jsou esenciální mastné kyseliny ve formě pupalkového oleje nebo rybího tuku (Evening Primrose Oil nebo Omega 3)
 • Je dobré také použít komplexní antioxydant v podobě ovoce Bohů mangostanu, který přináší srdci radost, regeneruje srdeční sval v ideální formě džusu (Zenthonic)
 • Na zklidnění srdce a životního tempa je vhodné užívat preventivně antistresovou bylinku rozchodnici růžovou (Rhodiolin)
 • Kakaové boby díky obsahu hořčíku a draslíku normalizují krevní tlak, pomáhají proti tromboze a předchází infarktu (Cocoa Bean)
 • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: