Tlak krve nízký

Chybná konfrontace s konflikty, malá dynamičnost a aktivita, vyhýbání se situaci, snaha zbavit se zodpovědnosti, člověk se staví do role oběti.

Je třeba v životě zapustit kořeny, oddat se mu a najít své místo. Pochopit konflikty jako výzvu ke své změně, neustupovat před každým a vším, nebát se prosadit svou, hledat sebevědomí a být aktivnější. Konat.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Krevní tlak je tlak, kterým působí krev na stěny cév. Zda je tlak vysoký, nízký nebo normální, záleží na více faktorech, především na výkonu srdečního svalu, na odporu cév vůči průtoku krve (tj. zda jsou zanesené či ne), na objemu pumpované krve a na rozvodu krve do jednotlivých orgánů. Souvislost může být i se stavem nervové soustavy a aktivitou některých hormonů. Nízký krevní tlak se projevuje jako problémy s prokrvením, často souvisí se špatně fungujícím lymfatickým systémem. Následkem nízkého tlaku je nedostatečné zásobení periferních buněk živinami, následkem toho tyto buňky trpí podvýživoua nedostatkem kyslíku a nemohou plnit dobře své funkce, atrofují a degenerují (následně mohou vznikat závažné cévní poruchy), ale také nedochází k řádnému odplavování škodlivin z těchto buněk a nejen ony, ale celé prostředí periférie těla zůstává intoxikováno.  Je dobré se seznámit s podporou srdce podle orgánových hodin.

  • Základem je rozproudit všechny tekutiny v těle, podpořit jejich tok, jak krev (Ginkgo XC nebo qProtect), tak lymfu (Ocean 21 nebo Omega 3).
  • Je potřeba dodat srdci energii, a tak i všem buňkám těla doplněním Coenzymu Q10.
  • Důležité je zabezpečit odvod zplodin z periferních cév a nedovolit usazování škodlivin v nich (Resveratrol Plus nebo Vein Protex)
  • Jako nejsilnější blokátor volných radikálů je nutné užívat v mega dávkách vitamín C (C 1000) až 20 g denně(!)
  • Na zvýšení krevního tlaku se používá kořen ženšenu (Panax Ginseng)
  • Okysličení periferií je dobré podpořit přísunem kyslíku (OxyMax nebo zásaditá, okysličená voda z Aquarionu).
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: